Politseinikud võitsid teise koha

22. juulil osalesid Jõgeva ja Tartu politseinikud Lõuna Politseiprefektuuri jalgpallimeeskonna koosseisus XXXIII Felix Adrati mälestusturniiril jalgpallis. Ühepäevalise turniiri mängud peeti traditsiooniliselt Jõgeva aleviku staadionil. Võistlustel osalesid peale meie veel jalgpalliklubid Jõgeva SK Tähe ja FC Risti, spordiklubidest Tartu Sõudmise ja Aerutamise Klubi ning asutustest Tartu K&H, SEB Eesti Ühispank ja Eesti Päevaleht. Turniiril osalejad loositi kahte alagruppi, mille võitjad kohtusid omavahel finaalis.

Lõuna Politseiprefektuuri politseinikud kohtusid avamängus tiitlikaitsja, III liigas palliva Jõgeva SK Tähega. Mäng lõppes väravateta viigiga. Teises mängus Tartu K&H meeskonnaga lõid meie mehed kiiresti kaks vastuseta palli vastaste võrku ning kogu kohtumise võitsime lõpuks tulemusega 3:1. Viimasele alagrupimängule läksime teadmisega, et tuleb kindlasti suureskooriliselt võita, et finaali pääseda, sest Jõgeva SK Tähele jäi võimalus öelda lõppsõna. Mängu leheneegrite vastu võitsime 2:0, mis tähendas, et SK Tähe oleks finaali pääsenud vaid 4:0 võidu korral K&H üle. Õnneks seda ei juhtunud. Jõgeva SK Tähe võitis kohtumise 2:0. Pingelistel alagrupimängudel olime kahjuks liialt palju energiat kulutanud ning lisaks ka ühe mängumehe kaotanud. Nii ei suutnud meie politseimeeskond finaalis ühe mängu vähem pidanud FC Risti vastu enam endist teravust üles näidata ja lubas vastastel kohtumise lõpuminutitel paar palli oma võrku lüüa ? lõppskoor 0:2. Teine koht on siiani aga kõrgeim sellel turniiril saavutatutest ning sellega võib rahule jääda.

Turniiri resultatiivseimaid mängijad olid kaks tabamust enda arvele kirjutanud meie mängijad Alo Sannik ja Ago Martinson ning FC Risti pallur Tanel Kruuspan, kes sai ka parimana eriauhinna. Meie meeskonna parimaks mängijaks valisid korraldajad Jevgeni Jessin’i.

Ago Martinson
Korrakaitseosakonna juhtimiskeskuse
vanemkonstaabel

blog comments powered by Disqus