Politseikroonika

Vargused
Ajavahemikul 16.-20. septembrini on Põltsamaal Uue-Põltsamaa mõisa pargis sisse murtud botaanikaaias asuvasse ruumi ning varastatud 10 niiskuskindlat kuppelplafooni. Varguse ja lõhkumisega on kahju tekitatud kokku 5400 krooni.

Ajavahemikul 17.-18. september on Kasepää vallas Kükita külas ventilatsiooniava kaudu sisse tungitud Jõe tänaval asuvasse elamusse ning varastatud akutrell koos laadimisseadmega ja 3-liitrine purk värvi. Kahju on tekitatud kokku 439 krooni.

18. septembril kell 15 teatati, et Jõgeval Tähe tänaval varastati sõiduautolt Ford Escort rataste ilukilbid. Kahju on tekitatud kokku 200 krooni.

Muud juhtumid

Ajavahemikul 17.-19. september on Mustvees järve ääres asuval laste mänguväljakul lõhutud kaks riietuskabiini, kämpingupink ja ronimispuu. Kahju on tekitatud kokku 7000 krooni.

25. septembril Palamusel toimuval Paunvere väljanäitusel ja laadal on politsei väljas lisajõududega, et tagada ürituse rahulik kulgemine. On kaasatud nii liiklus- kui ka abipolitseinikke. Preventsioonitalitus näitab igapäevaste erivahendite demonstreerimise kõrval ka politseiautot ning jagab infovoldikuid. Kohal on Lõvi Leo ning lastele pakutakse joonistamise, värvimise ja ristsõnade lahendamise võimalust. Piltide joonistajate vahel loositakse välja mitmesuguseid politseimeeneid.

Terve septembrikuu jooksul peavad Jõgeva politsei preventsioonitalituse ametnikud Jõgevamaa I klasside õpilastele liiklusteemalisi loenguid. Antud aja jooksul on planeeritud külastada kokku kuni 30 kooli. Teoreetilisele osale liidetakse ka praktiline külg ? lapsed viiakse koolimajade juures asuvatele ristmikele ning õpetatakse, kuidas seal käituda. Lisaks jagatakse noortele infovoldikuid.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus