Politseikroonika

Sissemurdmised

Ajavahemikul 10.juuli-4.august on sisse murtud Pajusi vallas Pisisaare külas asuvasse tallu. Varastatud esemete loetelu ning omanikule tekitatud kahju on täpsustamisel.

Ajavahemikul 5.-6.august on Jõgeval sisse murtud Puiestee tänaval asuvasse korterisse ning varastatud kaks kuldketti. Lõhkumise ja vargusega on omanikule tekitatud kahju kokku 2000 krooni.

Vargused

3.augustil kell 15.30 teatati, et Torma vallas Mustvee tanklas jättis sõiduauto Moskvit? omanik tasumata 15 liitri tangitud bensiini eest.

5.augustil ajavahemikul kell 7.00-8.35 on Põltsamaal Lossi tänaval asuva kaupluse müüjate riietusruumist varastatud rahakott, milles olid erinevad pangakaardid ning sularaha 200 krooni.

7.augustil kell 18.20 teatati, et Tabivere vallas Maarja koolimajas on lukustamata, kuid suletud uksega kabinetist varastatud mobiiltelefon Samsung. Vargusega tekitatud kahju on 1800 krooni.

7.augustil on Kasepää vallas Raja külas maja hoovis seisnud lukustamata ustega sõiduautost VAZ 2104 varastatud auto tehniline pass, liikluskindlustuse poliis, juhiload ning rahakott 400 krooni sularahaga.

7.augustil kella 19.30 ajal varastati Jõgeval Põik tänaval asuvas kaupluses korraks käest pandud rahakott, milles oli juhiluba, erinevad pangakaardid ning 380 krooni sularaha.

8.augustil kella 13 paiku on Torma vallas Kodismaa külas maja hoovist varastatud mootorsaag Stihl maksumusega 7000 krooni.

Muu

2.augustil kella 13 paiku päeval teatati, et Tabivere vallas Voldi külas peksid seni kindlakstegemata isikud meest (s 1935). Peksmise tagajärjel lõhuti mehe prillid, hambaproteesid ning riided.

7.augustil kell 2.30 teatati, et Kasepää vallas Raja külas on lõhutud sõiduauto Volkswagen Sharan parempoolne esimene ukseklaas. Kahju on kokku tekitatud 3000 krooni.

Liiklusõnnetused

8.augustil kella 11.30 ajal juhtus liiklusõnnetus Põltsamaal Rahu tänav 20 maja juures, kus sinna pargitud sõiduautole Ford Sierra sõitis külje pealt sisse alkoholijoobes jalgrattur Heli (1966). Naisele anti kohapeal esmaabi ning ta lubati kodusele ravile.

8.augustil kella 11.55 ajal juhtus liiklusõnnetus Pala vallas Kadrina külas Saare-Pala-Kodavere maantee 20. kilomeetril, kus sõiduauto Suzuki Jimny, mida juhtis Mati (s 1965), sõitis ristmikul teelt välja ja paiskus küljele. Juht toimetati vigastustega Tartu Ülikooli Kliinikumi. Sõidukis kaasreisijana viibinud mees (s 1959) vigastada ei saanud.

8.augustil kella 16.30 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Tartu – Jõgeva – Aravete maantee 64. kilomeetril, kus sõiduautole BMW sõitis tagant otsa Ford Mondeo. Mõlemad juhid olid kained ja kokkupõrkes keegi vigastada ei saanud. Juhid said omavahel kokkuleppele ning pöördusid kindlustusse.

Kristi Kuusik
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus