Politseikroonika

Vargused

31.juulil kella 15 ajal varastati Jõgeva vallas Mõisamaa külas ühest talust teler LG maksumusega 3400 krooni.

02. augustil kella 9 ajal teatati politseile, et Puurmani vallas Härjanurme külas on sisse murtud sõiduautosse Opel Omega. Autost on varastatud raadio-CD- mängija Pioneer, paar kõlareid Sony Player ja mobiiltelefon NOKIA 3210. Kahju kokku 2800 krooni

02. augustil kella 14.10 ajal jäi Jõgeval Põik tänavas asuvas Säästumarketis kolme paki päevalilleseemnete vargusega vahele tüdruk (s 1994).

04. augustil kell 9 teatati, et sisse on murtud Saare vallas Saarjärve külas asuvasse tallu. Omanikule tekitatud kahju on selgitamisel.

Muu

02. augustil kella 21.20 ajal tankis Põltsamaa vallas Pauastvere külas asuvas tanklas sõiduauto VAZ, mis pärast tankimist minema sõitis. Sõiduki kütusepaaki jäi tankuri püstol, mis vooliku otsast lahti tuli. Kahju on selgitamisel, hooletut tankijat otsitakse.

02. augustil püüdis Vadim (s 1976) Pajusi vallas Kõpu külas käsitsi taskulambi valgust kasutades 40 vähki. Püügiluba Vadimil ei olnud, mehele tehti väärteoprotokoll.

Täpsustus

30. juulil ei jäänud Jüri (s 1956) Võisiku vallas puidutsehhis masina vahele, vaid kukkus terviserikke tõttu kokku ning suri. Juhtumi täpsed asjaolud on selgitamisel. Vabandame eksliku info avaldamise pärast.

Kristi Kuusik
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus