Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 7. juunit murti sisse Jõgeva vallas Vägeva külas asuvasse garaa?i ja varastati punast värvi murutraktor Jonsered LP-13. Vargusega tekitati kahju 20 000 krooni.

Ajavahemikul 4.-7. juunini murti sisse Jõgeval Pargi tänaval korterisse ja varastati videomakk AIWA koos puldi ja dokumentidega ning kolm paari uusi sokke. Vargusega tekitatud kahju on 4600 krooni.
Ööl vastu 9. juunit murti sisse Põltsamaa vallas Kuningamäe külas asuvatesse garaazidesse ning varastati tööriistu. Vargusega on tekitatud kahju 2000 krooni.

7. juunil kella 18 paiku tabati Saare vallas Voore kaupluses kolm noormeest (1982-1987), kes varastasid paki Saaremaa grillvorsti ja sokolaadi. Alustati kriminaalmenetlust grupiviisilise varguse tunnustel. Kõik noorukid olid ka joobes ja tarvitasid avalikus kohas alkoholi, seetõttu toimetati nad kainenema ning koostati protokollid avalikus kohas alkoholi tarbimise ja alkoholijoobes viibimise eest. Üks poiss lõhkus ära ka Voore pargis oleva laululava akna.

Röövimine

8. juuni päeval teatati, et Puurmani vallas võeti 7. juuni õhtul 1937.a sündinud mehelt peksmise käigus ära 30-40 krooni sularaha. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.
Muu

8. juunil kell 17 teatati, et Jõgeva vallas Painkülas asuvas talus lõi Aare (1956) haamriga vastu pead 1963. a sündinud mehele. Kiirabi andis kannatanule esmaabi. Aare toimetati ekspertiisi, kus tal tuvastati narkojoove.
Liiklusõnnetus

8. juunil kella 2 ajal juhtus liiklusõnnetus Mustvee linnas Pihkva tänaval, kus sõiduauto Ford Fiesta, mida juhtis Aina (1961) sõitis teelt välja vastu puud. Juht hukkus sündmuskohal. Avarii asjaolud on selgitamisel.


Liina Pissarev,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus