Politseikroonika

Vargused

23. mail avastati, et Pajusi vallas Pisisaare külas on laudast varastatud umbes 15 alumiiniumist põrsasoojenduslampi. Kogukahju on 750 krooni.

Samal päeval tuli ilmsiks, et Pajusi vallas on ettevõtte töökoja territooriumilt varastatud neli piimajahuti alumiiniumist kaant. Täpne kahju on selgitamisel.

27. mail kella 15 ajal teatati, et Saare vallas Kallivere külas asuva talumaja kõrvalhoonetest ja pööningult on varastatud hobukaless, kaks hobuvankrit, kalessi kere, neli riidekirstu ning neli voodit. Omanik hindab kahju 50 000 kroonile.

27. mail kella 13 ajal varastati Jõgeval Piiri tänaval asuva gümnaasiumi klassist pingi pealt mobiiltelefon Nokia 3310. Kahju tekitati vargusega 600 krooni.

28. mail kell 16.30 teatati, et Kaarepere külas on talu kõrvalhoonest varastatud muruniiduk Jonsered 600 S ja murutrimmer. Omanik hindab kahju 2000 kroonile.

29. mail varastati Jõgeval Aia tänava maja hoovis olnud jalgratta korvist kandekott, milles oli rahakott 1500 krooni sularaha ning magnetkaartidega, käekell ja prillid. Kahju on tekitatud kokku 2000 krooni.

Sissemurdmised

Ajavahemikul 25.-29.mai on Palamuse vallas Ehavere külas sisse murtud talu kõrvalhoonesse ning varastatud musta värvi külgkorviga mootorratas Pannonia. Kogukahju on 3150 krooni.

Ööl vastu 27. maid on Jõgeva vallas Laiuse alevikus sisse murtud kauplusse ning varastatud alkoholi ja sigarette. Täpne kahju on selgitamisel.

Ööl vastu 30.maid on Jõgeva vallas Vaimastvere külas sisse murtud ettevõtte territooriumil asuvasse tööliste soojakusse ning varastatud televiisor Philips. Kahju on tekitatud kokku 2500 krooni.

Ööl vastu 31. maid on Palamuse vallas Kaarepere külas sisse murtud kuuri ning varastatud punaste triipude ja valgete ratastega musta värvi muruniiduk Danger. Vargusega tekitati kahju 3000 krooni.

Poevargus

27. mail kell 19.45 tabati Jõgeval Põik tänaval asuvast poest noormees (1987), kes pani varrukasse ühe liitrise pudeli viina, grillvorstid ja ühe paprika ning püüdis väljuda poest kauba eest tasumata. Politsei alustas väärteomenetluse.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus