Politseikroonika

Sissemurdmised

Ööl vastu 15. maid on Puurmani alevikus keldrisse sisse murtud ning varastatud punast värvi muruniiduk. Vargusega on tekitatud kahju 3150 krooni.

Ööl vastu 13. maid on Palamuse vallas Kaareperes sisse tungitud sauna ning varastatud tööriistu. Vaguse ning lõhkumisega on omanikule tekitatud kahju kokku 12 210 krooni.

Ööl vastu 17. maid on Puurmani alevikus sisse murtud keldrisse ning varastatud kaks jalgratast ? punast värvi Optima ja sinist värvi Cona. Omanikule tekitatud kahju on selgitamisel.

Kodanik teatas

16. mail kell 18.36 teatas tähelepanelik kodanik, et Jõgeva vallas Paduvere külas Tartu-Aravete maanteel Kaera-Paduvere teelõigul sõidab alkoholijoobes jalgrattur. Politsei toimetas Janeki (1977) kainenema.

Õnnetus raudteel

12. mail kella 13.30 ajal jäi Jõgeva raudteejaamas veduri ette Erna (1922). Kannatanu suri saadud vigastustesse kiirabiautos. Õnnetuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Teatati ka mitmest varem toimunud vargusest

Ajavahemikul 6. – 9. maini on Palamuse vallas Raadivere külas lukustamata tagaukse kaudu sisenetud talumajja ning varastatud mootorsaag Husqvarna ning võsalõikur Jonsered. Kahju on kokku tekitatud 6000 krooni.

7. mail ajavahemikul kella 14.00-17.00 on Torma vallas Sadala alevikus varastatud lukustamata sõiduauto VAZ 21063 kindalaekas olnud rahakotist 190 krooni.

7. mail avastati, et Viruvere külas asuva ettevõtte tootmisbaasist on varastatud vanametalli ning traadikera aluseid. Kahju on kokku tekitatud 1100 krooni.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus