Politseikroonika

Sissemurdmine
27. aprillil kell 18.15 teatati, et sisse on murtud Jõgeva linnas Pargi tänava maja korterisse. Omanikule tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Muud juhtumid
25. aprilli öösel kella 2 paiku teatati Eesti Raudtee Turvakeskusest, et Tabivere alevikus raudtee ülesõidu juures istub T-särgi väel tütarlaps. Patrull otsis tüdrukut sündmuskohalt ja selle ümbrusest nii autoga kui jalgsi, kuid vaatamata otsingutele teda ei leitud.

25. aprilli õhtul kella poole 6 paiku teatas Eesti Raudtee Ohutuskeskuse dispet?er, et Tabivere vallas on raudtee ääres pikali tütarlaps. Taas läks patrull asja uurima ning leidiski mitme kilomeetri kõndimise järel verise neiu (1988), kes oli ilmselt joobes.

Tüdruk oli T-särgi väel kohast, kus teda kõigepealt nähti, mitmeid kilomeetreid eemale kõndinud. Neiu anti üle Jõgeva kiirabile, kes toimetas ta edasi Tartu Ülikooli Kliinikumi. Tüdrukul tuvastati narkojoove.

Volbriööl patrullib Jõgeva linna tänavatel tavalisest rohkem politseinikke eesmärgiga tagada piduliste turvalisus. Jõgeva politsei soovitab pidulistel varuda endale kaine autojuht ning alkoholiga piiri pidada. Ärge rikkuge toredat üritust ebameeldivate vahejuhtumitega!

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus