Politseikroonika

11. märtsil teatati, et Mustvee linnas Pihkva maanteel asuvast eramust on kaduma läinud suurem summa sularaha. 10. märtsi õhtul läks Jõgeva vallas Õuna külas asuvas tanklas seisnud lukustatud veoautost samuti kaduma suurem summa sularaha.

Üritas varastada autot

13. märtsil kella 19.40 paiku üritas 33-aastane mees Tabivere vallas Pataste külas asuva talu hoovilt ärandada sõiduautot BMW, kuid sõitis sellega vastu hoovil seisnud kaubikut Ford Transit. Politseinikud toimetasid joobes mehe kainenema.

Kehaline väärkohtlemine

15. märtsil kella 23.55 ajal tungisid Põltsamaa vallas Umbusi külas asuvasse korterisse viis noorukit, kes peksid korteris viibinud 1988. aastal ja 1991. aastal sündinud noormehi ning varastasid korterist mobiiltelefoni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetused

15. märtsil kell 19.35 juhtus liiklusõnnetus Mustvee linnas Pihkva tänaval, kus sõiduauto Nissan, mida juhtis alkoholijoobes 1969. aastal sündinud Veljo, kaldus vastassuunavööndisse ja põrkas kokku sõidukiga Dacia. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud. Veljol puudus ka volikiri sõiduki kasutamiseks.

Pühapäeval kella 12.20 ajal sõitis Jõgeva linnas Kalda tänaval sõiduauto Audi 80 vastu puud. Auto roolis oli alkoholijoobes 1964. aastal sündinud Heiki.

Peksid aknad puruks

Pühapäeval kella 15.15 ajal teatati politseile, et Põltsamaa vallas Esku külas asuva staadioni majal on aknad puruks pekstud, lõhutud on ukse- ja aknalingid ning inventari. Kahju suurus on selgitamisel.

Alkoholijoobes alaealised

Laupäeva öösel kella 00.05 ajal teatati politseile, et Jõgeva linnas Suurel tänaval asuvas lõbustusasutuses on pidu, kus viibivad alkoholijoobes alaealised. Jaoskonda toimetati kolm tüdrukut ja kaks noormeest, kõik 17-aastased.

Peeti kinni alkoholijoobes alaealine sõidukijuht

Laupäeva õhtul kella 23.10 ajal sai politsei teate, et Tabivere vallas sõidab Äksist Tabivere suunas sõiduauto Opel Astra, mille juht on ilmselt joobes. Politseipatrull pidas auto Pikkjärve külas Pikkjärve-Sääsküla tee 3. kilomeetril kinni, selle roolis oli juhtimisõiguseta ja alkoholijoobes 17-aastane noormees.

Pühapäeva öösel kella 00.35 pidas politseipatrull Põltsamaa linnas Aia tänaval maja ees kinni sõiduauto Audi, mida juhtis juhtimisõiguseta ja alkoholijoobes 1984. aastal sündinud Indrek. Mehe suhtes alustati kriminaalmenetlust.

Lõhkus korteriukse

Pühapäeval kella 12.30 ajal sai politsei teate, et Jõgeval Tähe tänaval lõhkus alkoholijoobes 1966. aastal sündinud Üllar võõra korteri ukse ja ei lahku korterist. Mees toimetati jaoskonda kainenema, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva Politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus