Politseikroonika

Ööl vastu 26. veebruari põles Jõgeva linnas Allika tänaval Mercedes Benz. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Pajusist varastati järelhaagis

Ööl vastu 29. veebruari on Pajusi vallas Pajusi külas asuvasse laohoonesse sisse murtud. Varastatud on hall järelhaagis Respo. Samas on ka sisse murtud kõrvalasuva firma ruumidesse, kust on varastatud roostevabast terasest piimajahutustank. Kokku on kahju suurus 120 000 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Valis teeoludele mitte vastava kiiruse

Laupäeva õhtul kella 21.30 ajal juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Tallinna-Tartu-Luhamaa tee 147. kilomeetril. Sõiduauto Volkswagen Polo, mida juhtis 1988. aastal sündinud Reino, kaotas ilmaoludele mittesobivat sõidukiiruse tõttu juhitavuse, sõitis teelt välja kraavi ja rullus üle katuse. Liiklusõnnetuses sai vigastada juhi kõrval esiistmel istunud 1989. aastal sündinud noormees, kes toimetati TÜ Kliinikumi kontrollile. Kannatanul oli turvavöö kinnitatud.

Jäi roolis magama

Pühapäeval kella 16.35 ajal sai politsei teate, et Palamuse vallas Tartu-Jõgeva-Aravete tee 29. kilomeetril enne Saadjärve on auto kummuli. Sõiduauto Peugeot, mille juht Karin jäi roolis magama, sõitis teelt välja ja rullus katusele. Sõidukis viibinud nelja-aastane tüdruk, neljakuused poiss ja tüdruk ning juht õnnetuses kannatada ei saanud.

Tänu teatajatele tabati joobes juhid

Laupäeval kella 12.40 ajal sai politsei teate tähelepanelikult kodanikult, et Palamuse vallas kaupluse juures on sõiduauto Volvo, mille juht on joobes. Politseipatrull pidas Kaarepere-Visusti tee 2. kilomeetril sõiduki kinni, selle roolis oli alkoholijoobes 1982. aastal sündinud Veiko.

Veel teatati laupäeval kella 23.55 ajal politseile, et Põltsamaa vallas enne Lustivere küla sõidab keegi mopeediga, millel tuled ei põle. Politseipatrull määras 1974. aastal sündinud Jaanusele rahatrahvi. Mees oli alkoholijoobes ja liikus teel ilma valgustuseta.

Vaimastveres lõhuti kasvuhoone

Ööl vastu 1. märtsi on Jõgeva vallas Vaimastvere külas  lõhutud kasvuhoone. Politsei alustas juhtunu uurimiseks väärteomenetlust.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus