Politseikroonika

Ööl vastu 3. veebruari on Põltsamaa linnas Kuuse tänaval soditud ühe pumpla sein, samuti vana bussijaama hoone ning Lille ja Aia tänavatel ning Pajusi maanteel asuvate korterelamute seinad ning Aia tänaval asuv seadmekonteiner.

Varastasid diislikütust

Ööl vastu 5. veebruari varastati Põltsamaa vallas Lustivere külas veoautost Volvo umbes 150 liitrit diislikütust maksumusega ligi 2600 krooni, sõidukist on varastatud ka erinevat kaupa. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Ajavahemikul 1.- 5. veebruarini on Põltsamaa vallas Pudivere külas asuvast laudast varastatud 50 liitrit bensiini. Vargusega tekitati kahju 750 krooni.

Lõhkusid soojasõlme akna

Ajavahemikul 4. veebruari kella 18st kuni 5. veebruari kella 8ni on lõhutud Jõgeval Laial tänaval asuva soojasõlme aken.

Peeti kinni joobes juhid

9. veebruaril kell 15 teatati politseile, et Jõgeva vallas Jõgeva alevikus on sõiduauto Volkswagen Golf, milles on joobes seltskond. Sõiduk peeti kinni Tartu-Jõgeva-Aravete maantee 46. kilomeetril, selle juht, 1962. aastal sündinud Toomas, oli alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta.

10. veebruaril kella 00.45 ajal helistas politseisse kodanik, kes teatas, et Põltsamaa vallas Mällikvere külas istus sõiduki VAZ rooli juhtimisõiguseta 1972. aastal sündinud Janek.  Politseipatrull pidas Põltsamaa – Pajusi maantee 1. kilomeetril kinni Pajusi suunas liikunud sõiduauto VAZ 2103. Roolis olnud Janek oli alkoholijoobes ning tal puudus ka juhtimisõigus. Mees toimetati Jõgeva politseijaoskonda kainenema.

Lõhkus auto

8. veebruaril kell 21 teatati politseile, et Jõgeva vallas Jõgeva alevikus lõhkus alkoholijoobes 1979. aastal sündinud Jüri  sõiduauto Ford Escort parempoolse laterna ning maja aknaklaasi, millega tekitas kokku ligi 3000 krooni suuruse kahju. Politsei alustas mehe suhtes väärteomenetlust.

Raskes joobes sõidukijuht

7. veebruaril kella 14.50 ajal peeti Mustvee linnas Aia tänaval kinni madelauto Fiat Ducato, mida juhtis raskes joobes ja vastava kategooria sõiduki juhtimisõiguseta 1962. aastal sündinud Mati.

Sõitis kraavi

7. veebruaril kella 18.15 ajal juhtus liiklusõnnetus Saare vallas Saare-Torma tee 4. kilomeetril, kus sõiduauto Honda Civic, mida juhtis alkoholijoobes 1969. aastal sündinud Kalju, sõitis teelt välja vasakule kraavi. Liiklusõnnetuses keegi vigastada ei saanud.

Lõhkus uksi

Ajavahemikul 6. kuni 7. veebruarini on Jõgeva vallas Siimusti alevikus asuvas õppeasutuses lõhutud garderoobi uks ja võimla siseuks, millega on koolile tekitatud kahju kokku 2050 krooni. Politseile on lõhkuja teada.

Varastas kilekoti
7. veebruaril varastati Jõgeval Aia tänaval asuva kaupluse eesruumist kilekott, milles olid pass, Nokia telefon ja ravimid.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus