Politseikroonika

Sissemurdmised

Ööl vastu 15.aprilli on Jõgeva linnas Puiestee tänaval asuvasse korterisse sisse murtud. Varastatud asjade loetelu ning omanikule tekitatud kahju on täpsustamisel.

Ajavahemikul 13.-15.aprillini on Jõgeva linnas Puiestee tänaval asuvasse korterisse sisse murtud ning varastatud 2000 krooni sularaha. Varguse ning ukse lõhkumisega on tekitatud kahju kokku 2120 krooni.

Ajavahemikul 11.-15.aprillini on Jõgeva maakonnas Tabivere vallas Vahi külas eramusse ja garaa˛i sisse murtud. Esialgsetel andmetel on majast varastatud telk ning garaa˛ist muruniiduk ja mootorsaag. Omaniku sõnul on kahju tekitatud 8000 krooni.

Ajavahemikul veebruarist kuni 16. aprillini on sisse murtud Mustvee linnas Narva maanteel asuvasse eramusse ning varastatud ja lõhutud majapidamistarbeid. Täpne kahju suurus on selgitamisel.

Ööl vastu 16. aprilli on sisse murtud Tabivere vallas Kaiavere külas asuva ettevõtte töökotta ja varastatud tööriistu ning ettevõtte territooriumile pargitud sõidukite paakidest umbes 60 liitrit bensiini. Varguste ja lõhkumistega tekitati kahju kokku 1400 krooni.

Ööl vastu 16. aprilli on sisse murtud Palamuse vallas Eerikvere külas asuvasse talumajja. Esialgsetel andmetel hoonest midagi varastatud ei ole.

Muu

15. aprillil kell 6.33 leiti Jõgeva linnas Piiri tänaval asuva haigla 4. korruse aknast alla kukkunud mehe ( 1916) surnukeha. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

16. aprillil kella 17.20 ajal leiti Kasepää vallas Raja külas asuvast Valerile (1971) kuuluvast elumajast ebaseaduslikult hoitud lõhkeseadeldis. Tartu Päästeameti demineerijad tegid selle kahjutuks. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Vargus

17. aprilli öösel varastati Jõgeva vallas Kuremaa alevikus tehnikumi ühiselamu toast mobiiltelefon NOKIA 3315 maksumusega 700 krooni.

Poevargused

16. aprillil kella 22 paiku üritas Jaanis (1977) Jõgeva linnas Aia tänaval asuvast kauplusest varastada kahte pudelit viina.

18. aprillil kell 16.25 toimetas AS Falck Lõuna töötaja Jõgeva politseisse alkoholijoobes Aimari (1982), kes üritas Jõgeva Säästumarketist varastada ühte pudelit viina.

Liiklusõnnetus

17. aprillil kell 19.50 teatas tähelepanelik kodanik, et Jõgeva maakonnas Tallinna-Tartu maanteel sõidab BMW, mille juht on arvatavasti joobes. Sõidukijuht eiras politseipatrulli peatumismärguannet ning asus kiirust lisades põgenema. Patrull leidis auto kell 20.05 Põltsamaa vallas Tallinna-Tartu maantee 126. kilomeetrilt, kus see oli kraavi sõitnud ja üle katuse rullunud. Sõidukijuhil Margusel ( 1970) tuvastati alkoholijoove.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP Tartu Politseiosakonna avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus