Politseikroonika

Varastati kodutehnikat ja kaubik

Ajavahemikul 8. ? 11. detsembrini on sisse murtud Jõgeval Tähe tänaval asuvasse korterisse. Esialgsetel andmetel on varastatud televiisor, kahju suurus on 5000 krooni.

11. detsembril on Pajusi vallas Loopre külas asuvast talust varastatud sülearvuti Aspire, Metabo akutrell,  MP-3 mängija ja 12-14 DVD. Eramu hoovist oli kaduma läinud ka kaubik Mercedes Benz, mis leiti hiljem Adavere asulas parklast. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ajavahemikul 25. novembrist kuni 7. detsembrini on Pala vallas Kadrina külas asuvast lukustamata laudahoonest varastatud 2500 kg seemneotra. Kahju suurus on üle 11 000 krooni. Politseile on kahtlusalused isikud teada, juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Valis vale sõidukiiruse

16. detsembril kell 5.05  juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas, Jõgeva-Palamuse-Saare tee 6. kilomeetril, kus sõiduauto BMW, mille juht, 1982. aastal sündinud Merlis sõitis valesti valitud sõidukiiruse tõttu teelt välja ja paiskus üle katuse.

Liiklusõnnetuses sai sõiduki juht vigastada. Ta toimetati Jõgeva haiglasse, kus talle anti esmaabi ja lubati seejärel kodusele ravile.

Joobes alaealised laamendasid

15. detsembri öösel kella 2.20 ajal sai politsei teate, et Puurmani vallas Pööra külas sõitis maja hoovi võõras sõiduauto, millest väljunud noorukid lubasid kõigile tappa anda.

Kohale sõitnud politseipatrull tegi ähvardanud isikud kindlaks, protokoll koostati alkoholijoobes 16-aastasele noormehele ja 16-aastasele tütarlapsele.

Lõhkus auto esiklaasi

Ööl vastu 16. detsembrit  on Jõgeval Aia tänaval ära lõhutud sõiduauto Ford esiklaas. Tekitatud kahju suuruseks hindab omanik 1500 krooni.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus