Politseikroonika

Vargus

Ajavahemikul 2006. aasta oktoobrist tänavuse aasta 16. septembrini on sisse murtud Pala vallas Piibumäe külas asuvasse tallu, kust on varastatud naiste jalgratas Kombi, alumiiniumredel ja muruniiduk Murray. Vargusega on tekitatud kahju 5900 krooni.

Peeti kinni joobes roolikeeraja

21. septembril kell 6.20 juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Tallinna-Tartu-Võru maantee 149. kilomeetril, kus politseiauto pidas n-ö oma kerega kinni joobes roolikeeraja poolt juhitud auto.

Mööda Tallinna-Tartu maanteed Tallinna poole sõitnud politseiauto Mazda roolis olnud politseinik märkas enda taga sõitvat kahtlase sõidumaneeriga Toyota Landcruiseri d?iipi. Politseinik hoidis autot mõnda aega enda taga ning peatus lõpuks Puurmani sillal liiklust reguleeriva foori all. D?iip aga, mis ei hoidnud ohutut pikivahet, sõitis peatunud politseiautole tagant sisse. Inimesed avariis viga ei saanud, politseiauto sai kergeid mõlke. Toyota roolis olnud Jüril (s 1962) tuvastas politsei alkoholijoobe ning mehe suhtes alustati väärteomenetlust. Õnneks suudeti joobes ja ohtlik juht peatada enne, kui midagi traagilist oleks juhtunud.

Möödunud ööpäeval oli politseile 5 väljakutset, kainenema toimetati 1 inimest, kinni peeti 5 liikluseeskirjade rikkujat, registreeriti 8 väärtegu.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva Politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus