Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 4. septembrit on sisse murtud Põltsamaa vallas Adavere alevikus asuvasse hoonesse, kus on ära lõhutud aken, aknariivid ning kahe ruumi vaheline uks. Hoonest varastati üks pudel vahuveini ja 15 pudelit lauavett. Varguse ja lõhkumisega tekitati varalist kahju 1950 krooni.

Ööl vastu 7. septembrit on sisse murtud Põltsamaa vallas Mällikvere külas asuva firma kontorisse ja laoruumi. Kontoriruumis asuvast seifist on varastatud sularaha ning alkohoolseid jooke. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju suuruseks hinnatakse 20 300 krooni. Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Kehaline väärkohtlemine

6. septembril kell 12.35 tungis Gerly (1979) Jõgeval Suurel tänaval kallale naisele (1980), kiskudes kannatanut juustest. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Tänu teatajatele tabati joobes juhid

8. septembril sai politsei teate, et Lustiverest sõidab Põltsamaa suunas sõiduauto Ford Escort, mille juht on lubadeta ja joobes. Kella 20.30 ajal pidas politseipatrull Lustiveres kinni sõiduki, mille roolis oli alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta 17-aastane noormees, kes kõrvaldati juhtimiselt.

9. septembril kell 15.15 teatas tähelepanelik kodanik politseile, et Jõgeva alevikus sõidab ringi sõiduauto Opel, mille juht on alkoholijoobes. Politseipatrulli saabudes oli auto pargitud, kainenema toimetati avalikus kohas alkoholijoobes viibinud Harri (1942).

Muud juhtumid

8. septembril kell 10.25 teatati politseile, et Jõgeval Tartu maanteel asuva maja juures murdsid kaks hundikoera maha kitse ja on agressiivsed ka inimeste suhtes. Kitse omaniku hinnangul on kahju suurus 800 krooni.

AVE LILLEMÄE,
Lõuna Politseiprefektuuri
avalike suhete büroo
juhtivspetsialist

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus