Politseikroonika

Vargused

18. juunil avastas kodanik, et sisse on murtud tema Põltsamaa vallas Väike-Kamari külas asuvasse aita ning varastatud sealt keevitusagregaat koos generaatoriga, kolmemeetriline lood, 20-liitriline bensiinikanister koos 10 liitri bensiiniga, montaa?ikang ning 1500 krooni väärtuses värvi.

Ajavahemikul 15. kuni 17. juunini varastati Kasepää vallas Kükita külas Uuel tänaval asuva maja juurest elektriline segumasin.

Avaliku korra rasked rikkumised

19. juunil kella 13.45 ajal teatas kodanik, et Jõgeval Tamme tänaval lasti tema 16-aastasele pojale õhupüssiga selga. Laskmisega põhjustati noorukile nahakahjustus. Politsei toimetas sündmuskohalt kainenema Mihhaili (1966).

19. juunil kella 13.55 ajal teatati, et Jõgeva linnas kaubahalli juures asuvas pargis löödi terava esemega kaela piirkonda 48-aastast meest. Kannatanu toimetati Jõgeva kiirabisse, lööja on politsei poolt kinni peetud.

Röövimise katse

19. juunil kella 23.30 ajal tungisid Adavere alevikus Kuuse tänaval asuvasse korterisse kaks noormeest, kes nõudsid korteris maganud 65-aastaselt mehelt raha ning selle mittesaamisel peksid teda käte ja jalgadega. Politsei on ühe kuriteo toimepanija isiku kindlaks teinud. Kõigi kolme juhtumi uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Muud juhtumid

Ajavahemikul 9.-12. juunini on Palamuse vallas Kuremaa järvel ära lõhutud kolm kalapüügimõrda.

18.-19. juunini teenindas politsei 18 väljakutset. Kainenema toimetati 10 isikut, peeti kinni 17 liikluseeskirjade rikkujat, neist neli joobes juhti. Registreeriti 22 väärtegu.

AVE LILLEMÄE,
Lõuna Politseiprefektuuri
avalike suhete büroo
juhtivspetsialist

Tähelepanu!

Jõgeva politsei avas koostöös linnavalitsusega 19. juunist Jõgeva linna elanikele anonüümse vihjetelefoni. Telefonile helistades saavad linnakodanikud teada anda neile teatavaks saanud seaduserikkumistest või kui neil on tekkinud reaalne kahtlus, et seadust kas rikutakse või seda plaanitakse teha. Vihjetelefoni number on 776 2699.

blog comments powered by Disqus