Politseikroonika

Tänu helistajale tabati joobes juht
5. aprillil kell 19.20 teatati, et Pala vallas Ranna külas sõidab ringi Audi 80, mille juht on tõenäoliselt joobes. Patrull pidas Pala vallas Piibumäe külas auto kinni ja tuvastas, et roolis olnud Enn (1956) oli tarvitanud alkoholi. Alustati väärteomenetlust.

Vargus
5. aprillil varastati Mustvees Õnne tänava maja toast 6500 krooni sularaha. Elumaja välisuks oli lukustamata.

Liiklusõnnetused
5. aprillil kell 19.20 kaotas alkoholijoobes Üllari (1984) juhitud VAZ 2103 Jõgeva linnas Jõe ja Roosi tänava ristmikul juhitavuse ning sõitis vastu elektriposti, mis murdus. Inimesed viga ei saanud, juhi suhtes alustati väärteomenetlust.

5. aprillil kell 16.14 põrkasid Tabivere vallas Voldi külas Voldi-Puurmani maantee teisel kilomeetril kokku ratastraktor MTZ ja Jeep Cherokee. Inimesed avariis viga ei saanud.

6. aprillil kell 18.30 teatas Opel Zafira juht, et Torma vallas Koimula külas Mustvee-Jõgeva maantee 20. kilomeetril jooksis tema sõiduautole ette metskits. Loom hukkus sündmuskohal. Liiklusõnnetuses inimesed viga ei saanud, auto sai tehnilisi vigastusi.

Sissemurdmine
5. aprillil kella 17 paiku avastati, et Põltsamaa vallas Kalme külas asuvasse tallu on sisse murtud. Lahti oli murtud maja verandauks ja vanaaegne saunauks ning lõhutud laudaakna raam. Saunast on varastatud 200 krooni maksev veekopsik. Omaniku hinnangul on lõhkumiste ja vargusega tekitatud kahju kokku 9000 krooni. Vargus lahendatud

Politsei tegi kindlaks, et noormees (s 1987) sisenes käesoleva aasta 1. jaanuari varahommikul varastatud võtme abil Torma vallas Sadala alevikus asuvasse Sadala kultuurimajja ning varastas muusikavõimendi ja arvutihiire. Et politsei tabas nooruki kiiresti, saadi varastatud asjad kätte. Poisile esitati süüdistus varguse paragrahvi alusel. Kohus otsustas, et temaga tegeleb edasi alaealiste komisjon. Muid äpardusi

6. aprillil kella 21.40 ajal parkis mees ( 1982) oma sõiduauto Nissan Sunny Põltsamaa linnas Kesk tänav 4 asuva kaupluse Toidu Top ette parklasse. Kui autoomanik oli poes, hakkas sõiduki signalisatsioon tööle. Tagasi auto juurde jõudes leidis ta sõiduki tagaistmelt alkoholijoobes mehe. Raini (1970) oli sõidukisse sisenenud parempoolsest tagauksest, mis arvatavasti ei lukustunud. Õiguserikkuja enese sõnul pidas ta sõidukit sõbra omaks. Politsei alustas Raini suhtes väärteomenetluse avalikus kohas alkoholijoobes viibimise eest.

Leitud jalgratas
5. aprillil kell 10 leiti Põltsamaa linnas Kannikese 32 maja juurest punane naiste jalgratas. Nõukogudeaegsel rattal on pakiraamil korv, ees suur valge ja taga punane helkur. Omanikul palutakse rattale järele tulla Põltsamaa politseijaoskonda. Infot saab ka telefonidel 775 1238 või 775 1195.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP Tartu Politseiosakonna
avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus