Politseikroonika

Laupäeval kella 11.50 ajal juhtus liiklusõnnetus Pala vallas Aovere-Kallaste-Omedu tee 48. kilomeetril. Kallastelt Omedu suunas liikunud sõiduk Renault Kangoo, mida juhtis alkoholijoobes 1952. aastal sündinud Aleksandr, sõitis paremale teelt välja ja kus rullus üle katuse. Õnnetuses keegi viga ei saanud. 

Joobes ja juhtimisõiguseta juht

Pühapäeva öösel kella 5.10 ajal pidas politseipatrull Põltsamaa vallas Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 125. kilomeetril kinni sõiduauto Opel Astra, mida juhtis alkoholijoobes ja juhtimisõiguseta 1987. aastal sündinud Janek, kes eiras ka politsei peatumismärguannet. Mehel on varem juhtimisõigus karistusena ära võetud. 

Varastati metalli

Ajavahemikul 03. – 04.04.2008 on Pala vallas Metsanurga külas asuva saekaatri hoovilt varastatud kahveltõstuki mehhanismilt kaks tõsteharu ja kütusepaagi metall-luuk. Omanikule on vargusega tekitatud kahju 10 000 krooni. 

Nooruk näppas kartulikrõpse ja õlut

Teisipäeval kella 13.05 ajal varastas Põltsamaa linnas Lossi tänaval asuvas kaupluses 14-aastane alkoholijoobes poiss paki Lays Cheese kartulikrõpse hinnaga 10,60 krooni ja lahkus kauplusest. Kella 13.25 ajal varastas sama poiss Põltsamaa linnas Kesk tänaval asuvast kauplusest neli pudelit õlut Saku Originaal kokku hinnaga 91,60 krooni ja jooksis poest välja. Poisi said kätte linnakodanikud, kes ta poe juurde tagasi toimetasid.

Kohale saabunud turvafirma võttis agressiivse poisi kinni ja jäi politseipatrulli ootama. Politseipatrull toimetas poisi jaoskonda kainenema. Nooruki suhtes on alustatud väärteomenetlus seoses alkoholitarbimisega, korraldustele mitteallumisega, vargustega ning avaliku korra rikkumisega.  

Kadus jalgratas

Teisipäeval kella 16.15 ajal teatati politseile, et Jõgeva linnas Piiri poe juures varastati lukustamata jalgratas. Jalgratas on musta-halli värvi kolme käiguga Classic, ees on korv ja taga pakiraam. Esimene pidur puudub. Inimestel, kes ratta leiavad või sellest midagi teavad, palub politsei helistada telefonil 776 8454 või 776 8410. 

Viisid ära prügikastid

Neljapäeval kell 15.30 sai politsei teate, et Jõgeva vallas Kurista külas on paari viimase päeva jooksul varastatud kolm 750-liitrist prügikasti. Politseile on kolm kahtlusalust isikut teada.

Klaire Ründva,

Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

 

blog comments powered by Disqus