Politseikroonika

Vargused

18. märtsil kella 20.30 ajal varastati Mustvee linnas Narva tänaval asuva maja hoovist paadimootori Amuur jalg maksumusega 7000 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust. Politseile on varguse toime pannud isikud teada.

Ööl vastu 6. aprilli on Jõgeva vallas Laiuse alevikus asuvast korterist varastatud rahakott  sularahaga. Tekitatud kahju on kokku ligi 9600 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

9. aprillil kell 17 teatati politseile, et Torma vallas Võtikvere külas asuva talu majapidamisest on varastatud mootorsaag Husqvarna, mootorsaag Jonsered, naiste jalgratas, aiakäru, kaks kirvest ja pesumasin Riga. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ööl vastu 10. aprilli on sisse murtud Palamuse vallas Pikkjärve külas ehitusjärgus olevasse elumajja. Ära on varastatud ehitusfirmale kuuluvad elektrilised tööriistad: ketassaag Makita, elektritrell Boss, nurklihvija Makita, kaks akutrelli Metabo, kaks karpi naeltüübleid. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju suurus on kokku ligi 18 000 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetus

9. aprillil kella 15.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Siimusti – Härjanurme tee 3. kilomeetril. Sõiduauto BMW, mida juhtis Raigo (1987), sõitis paremale poole teelt välja ja rullus üle katuse. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

Muud juhtumid

6. aprillil teatati politseile, et Põltsamaa vallas Kuningamäe külas asuval õigeusu kalmistul on ära lõhutud kaks hauaplaati ja kaks puidust risti, kolmas rist on maa seest välja tõmmatud ja visatud eemale. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Liikluspolitsei palub pealtnägijate abi

10. aprillil öösel kella 4.30 kuni kella 14.45 on Jõgeva linnas Kesk tänaval tagant sisse sõidetud parkinud sõiduautole Ford Mondeo. Politsei palub inimestel, kes õnnetust pealt nägid, teatada sellest telefonil 776 8431, 776 8433 või 110.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus