Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 30. märtsi on sisse murtud Põltsamaa vallas Võisiku külas asuva talu lauta, kust on varastatud 12 kana ja kaks kukke. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

2. aprillil kell 20.20 varastas Jõgeval Aia tänaval asuva Konsumi kauplusest alkoholijoobes Aleksei (1968) kätekreemi ja ?ampooni kokku hinnaga 55,70 krooni. Politsei alustas mehe suhtes väärteomenetlust.

Asja omavoliline kasutamine

Ööl vastu 3. aprilli võtsid Kristo (1982) ja Roman (1982)  Torma vallas Vaiatu külas asuvast noorkarjalaudast omavoliliselt kasutamiseks firmale kuuluva ratastraktori T-40. Roman on kahtlustatav ka ööl vastu 1. aprilli ühe teise traktori omavolilises kasutamises. Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Vargusekatse

3. aprillil kell 22.35 sai politsei teate, et Pajusi vallas Pajusi külas peeti kinni alkoholijoobes 14-aastane noormees, kes püüdis varastada motorollerit. Nooruk peeti sündmuskohal kinni ja toimetati kainenema.

Muud juhtumid

Ajavahemikul 29. märtsist kuni 2. aprillini on lõhutud Põltsamaa vallas Mällikvere külas asuva talumaja kolme akna klaasid, maja uks ja elektriarvesti. Politsei alustas juhtunu uurimiseks väärteomenetlust.

Ööl vastu 3. aprilli on Palamuse vallas Luua külas sisse tallatud  Moskvit?-tüüpi sõiduauto katus ning pagasiluuk. Tekitatud kahju on 500 krooni.

Leiti surnukeha

31. märtsil kell 19 leiti Põltsamaa linna piiril asuvalt heinamaalt mehe (1952) surnukeha. Asjaolude selgitamiseks saadeti surnukeha ekspertiisi.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus