Politseikroonika

Vargus

26. detsembril kella 20.00 paiku varastati Pajusi vallas Vorsti külas sõiduauto Nissan Sunny pagasiruumist sülearvuti  Amilo koos kotiga. Kahju suuruseks hindab omanik ligi 19 000 krooni.

Liiklusõnnetus

9. jaanuaril kella 9.45 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeval Aia ja Piiri tänava ristis, kus sõiduauto Opel Astra, mida juhtis Aleksandr (1933), sõitis ette peateel jalgrattaga liikunud 1929. aastal sündinud naisele. Kannatanu toimetati Jõgeva haiglasse, kust ta pärast esmaabi andmist kodusele ravile lubati.

Sõiduki omavoliline kasutamine

8. jaanuaril kella 15 ajal sai politsei teate, et Jõgeva vallas Teilma külas on kaduma läinud sõiduauto Honda Civic. Mõni minut hiljem teatas omanik, et leidis auto umbes kilomeetri kauguselt üles. Sõidukil olid lõhutud süütelukk, esimesed poritiivad, esituled ja suunatuled ning esi- ja küljeklaas. Autost oli varastatud makkraadio, tungraud ja veljevõti. Kahju suurus on selgitamisel, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Muud juhtumid

1. jaanuari öösel ja ööl vastu 6. jaanuari on lõhutud Põltsamaa linnas Kuperjanovi tänaval asuva kultuurikeskuse välisukse klaas ning aknaklaas. Kahju suurus on selgitamisel.

Ööl vastu 8. jaanuari on lõhutud Põltsamaa linnas Allika tänaval asuva Põltsamaa koguduse abihoone 15 aknaruutu. Kahju suurus on 2500 krooni. Juhtunu uurimiseks on alustatud väärteomenetlust.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus