Politseikroonika

Vargus

13. novembril kella 21.10 ajal sai politsei teate, et Jõgeva vallas Kurista külas varastas 17-aastane noormees ühe maja juurde pargitud sõiduauto VAZ 2105 bensiinipaagist kolm liitrit bensiini. Noormees on ka varem vargusega vahele jäänud.

Röövimine

13. novembri õhtul kella 22 tungisid Põltsamaa vallas Adavere alevikus Kuuse tänaval asuvasse korterisse kolm tundmatut eesti keelt kõnelevat umbes 20 – 25 aasta vanust meest. Sissetungijad peksid korteri peremeest (1970) ning pärast meeste lahkumist avastas kannatanu, et tundmatud olid kaasa viinud ka mobiiltelefoni Nokia ning mikrolaineahju Midea. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetus

15. novembri hommikul kella 7.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Tallinna-Tartu-Luhamaa maantee 152. kilomeetril. Kokku põrkasid veoautod Scania ja Volvo. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud.

Muud juhtumid

Ajavahemikul 10. ? 13. novembrini on lõhutud Jõgeval Laial tänaval asuva linnaraamatukogu soojasõlme aknaklaas.

Tabati joobes juht

13. novembri õhtul kell 22.25 teatati politseile, et Jõgeva vallas Laiuse alevikus “rallitakse” ühe maja juures sõiduautoga VAZ. Samuti oli külge sõidetud maja juurde pargitud sõiduautole Fiat. Politseipatrull pidas sõiduki VAZ 21011 Laiuse alevikus kinni ja tegi kindlaks, et selle roolis oli alkoholijoobes Raimond (1966).

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus