Politseikroonika

Vargused

20. oktoobril varastati Puurmani vallas Härjanurme külas asuva firma territooriumi vanametalli ladustusplatsilt kolm elektrimootorit koos alumiiniumist kinnitusjalastega. Varastatud esemed leiti eemal asuvast metsast jalgratta järelkärult. Politseile on kahtlusaluse isik teada, juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Ajavahemikul 20. ? 23. oktoobrini on Jõgeval Piiri tänaval asuva firma taga maast välja tõmmatud linna prügiplatsi värav ja piirdeaed 30 meetri ulatuses. Aiapostid koos võrkaiaga olid rulli keeratud ning kraavi jäetud. Lõhkumisega tekitatud kahju suurus on 8500 krooni.

22. oktoobril kella 12.50 ajal teatati politseile, et Tabivere vallas Maarja-Magdaleena külas asuva talu õues seisnud traktorilt varastati hüdrosüsteemi õlipaak. Kahju suurus on 1000 krooni.

22. oktoobril kell 13.30 teatati politseile, et Jõgeva vallas Kuremaal Järve tänaval on ära lõhutud seal asuva garaa?i ukselukk ning garaa?ist on varastatud mopeed ATM. Kahju suurus on 11 400 krooni.

22. oktoobril kella 17.10 ajal teatati politseile, et Jõgeva vallas Kuremaa alevikus on järve äärest varastatud paat. Kahju suurus on 6000 krooni.

23. oktoobril kella 14.30 ajal avastas naine (1965) Mustvee linnas turu hoovis asuvas kaupluses, et tema käekotist on varastatud rahakott koos sularaha ja dokumentidega. Kahju suuruseks hindab omanik 950 krooni.

23. oktoobril varastati Jõgeva mk Tabivere vallas Reinu külas talu saunast laua pealt rahakott, milles oli 2300 krooni ja ID-kaart. Vargusega tekitati kahju 2800 krooni.

Surma põhjustas süütevedeliku joomine

23. oktoobril kell 8.50 leidis Põltsamaa vallas Lustivere külas korteri peremees oma korterist surnuna oma kaaslase (1964). Mehed olid esialgsetel andmetel eelmisel päeval koos süütevedelikku joonud. Täpse surma põhjuse selgitab ekspertiis. Politsei hoiatab, et joogiks kõlbmatute vedelike joomine on eluohtlik.

Võeti ära mobiiltelefon

19. oktoobril kella 20 paiku andis poiss (1991) Jõgeva linnas Piiri tänaval oma mobiiltelefoni tuttavale noorukile ( 1988) kasutada ja läks korraks majja sisse. Telefoni võtnu kõndis aga sellega minema. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus