Politseikroonika

 

Vargused
19. märtsil teatati, et sisse on murtud Kasepää vallas Raja külas asuvasse majja ja varastatud televiisor, SAT – TV tüüner ja antenn. Kokku tekitati vargusega kahju 9000 krooni. Vargus on toime pandud ajavahemikul 4. veebruar kuni 19. märts.

19. märtsil teatati, et sisse on murtud Põltsamaa vallas Adaveres Kesk tänaval asuvasse korterisse ning varastatud arvuti protsessor koos klaviatuuri ja hiirega, muusikakeskuse Pioneer CD-mängija ja võimendi, muusikakeskuse Estonia kõlar ning 40 CD-plaati.

Ajavahemikul 14.-16. märtsini on Pajusi vallas Kalana külas eemaldatud garaazi tagaseina lauad ning sealtkaudu sisse murtud. Varastati neli sõiduauto Alfa Romeo valuvelge, muruniiduk ALKO, tungraud ja kuumaõhupuhur KING-GRAFT.

17. märtsil avastati, et Põltsamaa vallas Kaavere külas on sisse murtud majja ning varastatud kohvimasin.

Muud sündmused
Nädalavahetusel läbi viidud politseioperatsiooni käigus tuvastati, et Palamuse Kultuurimajas toiminud diskol puudus ühel diskoril Eesti Autorite Ühingu vastav litsents. Esialgu algatati kriminaalmenetlus tegevusloata ja keelatud majandustegevuse paragrahvi alusel, mis näeb sellise teo eest ette rahalise karistuse või vangistuse. Asjaolud on selgitamisel.

Nädalavahetusel viidi läbi politseioperatsioon Jõgeva linna ja valla ning Palamuse ja Tabivere valla baarides, kus otsiti alkoholijoobes alaealisi. Ühest pubist tabati kaks joobes alaealist neidu, ühele koostati protokoll ja teisele tehti hoiatus.

19. märtsil kella 20 ajal peeti Jõgeva vallas Laiuse alevikus asuva kooli koridoris kinni kaks alkoholijoobes alaealist noormeest. Purjus noorukid väitsid patrullile, et nad lasid ühel mehel osta endale pudeli viina. Poistele koostati väärteoprotokollid.

Liiklusõnnetused
21. märtsil kella 6.45 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeva maakonnas Torma vallas Rakvere-Luige maantee 71. kilomeetril Võtikvere külas, kus Toyota Carina, mida juhtis Igor (1954), sõitis teelt välja ja rullus üle katuse. Liiklusõnnetuse tagajärjel vigastada saanud Igor ja kaasreisija Juri ( 1962) toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi ravile. Õnnetuse asjaolud on selgitamisel.

19. märtsil kella 05.45 paiku juhtus liiklusõnnetus Põltsamaa linnas Viljandi maantee, Lossi ja Silla tänava ristmikul, kus Ziguli juht ei valinud tee- ja ilmastikuoludele vastavat kiirust ning sõiduk paiskus vastu tee äärekivi. Auto sai tehnilisi vigastusi, juht ja kaasreisija kannatada ei saanud.

Liina Pissarev, Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus