Politseikroonika

Metallivargus

Ajavahemikul 9. ? 16. oktoobrini on sisse tungitud kuuri Põltsamaa vallas asuva firma territooriumil. Varastatud on umbes 200 kg alumiiniumi ning selle töötlemisega kaasnevaid jäätmeid. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Vargused

Ajavahemikul 13. ? 16. oktoobrini on Palamuse vallas Kaiavere külas asuvast kuivatist varastatud kaks elektrimootorit. Tekitatud kahju suurus on kokku 8000 krooni.

15. oktoobril kell 20.05 sai politsei teate, et Põltsamaa vallas Võisiku külas on ära lõhutud seal asuva korteri ukselukk. Korterist on ära varastatud rahakott, mobiiltelefon ja seinakell. Kella leidis omanik hiljem õuest üles. Politseile on kahtlusalune isik teada, juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

16. oktoobril kella 17 ajal teatati politseile, et sisse on murtud Puurmani vallas Pikknurme külas asuvasse tallu. Lõhutud on maja aknad, uks ja sisustust. Lahti on murtud ka kõrvalhoonete uksed. Esialgsetel andmetel on varastatud kaks elektrilist murutrimmerit, tööriistad koos kastiga ja SAT-TV antenn. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju suurus on selgitamisel, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus