Politseikroonika

Auto omavoliline kasutamine

8. augustil kell 1.10 teatas häirekeskus, et Jõgeva vallas Jõgeva – Palamuse – Saare maantee 3. kilomeetril on sõiduauto teelt välja sõitnud. Selgus, et Ford Sierra, mille roolis oli alkoholijoobes ja juhiloata Viljar (1983), sõitis teelt välja kraavi ja rullus üle katuse. Liiklusõnnetuse tagajärjel sai viga kaasreisija Margus (1987), kes toimetati tervisekontrolliks haiglasse, kaks ülejäänud autos olnud noorukit viga ei saanud. Politsei võttis ühendust auto omanikuga, kelle sõnul oli ta oma auto jätnud Kuremaal asuvasse garaa?i, auto kadumisest ei teadnud omanik veel midagi. Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Vargus

7. augusti hommikul avastati, et Jõgeva vallas Endla külas asuva ettevõtte territooriumil on traktorite kütusepaakidest varastatud ca 250 liitrit erimärgistatud diislikütet. Samas asuvast kütusemahutist on kaduma läinud ca 500 liitrit kütust. Kahju suurus on 6900 krooni.

Röövimine

7. augusti hommikul teatas Soome kodanik, et öösel tungiti Pajusi vallas Kõpu külas Aidu järve ääres talle kallale ning löödi vastu pead. Toibudes avastas kannatanu, et tema rahakotist on kadunud 150 eurot. Juhtunu asjaolude selgitamiseks alustatakse kriminaalmenetlust.

Muud juhtumid

8. augustil kell 3.20 teatati politseile, et Jõgeval Kivi tänaval lärmavad alkoholijoobes alaealised. Politseipatrull pidas kinni joobes noormehe (1989), kes anti üle vanematele. Noormeest ootab väärteoprotokoll.

Ööl vastu 8. augustit on Põltsamaa vallas Adavere alevikus Aia tänaval lõhutud kasvuhoone kilet. Lõhkumisega tekitatud kahju on 500 krooni, juhtunu uurimiseks alustati väärteomenetlust.

Leiti kadunud auto

7. augusti hommikul teatati politseile, et Põltsamaa vallast Võisikult on kadunud helebee? sõiduauto VAZ 2107. Samal päeval kella 14.15 ajal leiti masin Võisiku staadioni lähedalt võsast. Juhtunu asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Kadri Palta,
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus