Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 8. juulit  murti sisse Jõgeva vallas Painkülas asuvasse töökotta, kust varastati mootorsaag STIHL väärtusega 5500 krooni. Samuti püüti varastada kolme tööriistakomplekti ja neli alumiiniumist maastikautovelge. Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlus.

8. juulil kella13.05 ajal teatati politseile, et Jõgeval asuvast Säästumarketist varastas alkoholijoobes Aleksander (s 1957) kaks pakki viinereid ja 0,5-liitrise pudeli õlut koguväärtusega 29 krooni 90 senti. Et mees on ka varem vargustega vahele jäänud, alustati kriminaalmenetlust.

9. juulil ajavahemikus 14?16 varastati Põltsamaa linnas Põltsamaa bussijaama juures oleva kaupluse juurest tumesinist värvi naistejalgratas. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Liiklusõnnetus

9. juulil 2006 kella 2.30 ajal teatati politseile, et Mustvee linnas Narva tänaval sõitis juhtimisõiguseta ja alkoholijoobes Stanislav (s 1976) otsa tänava äärde pargitud sõiduautole Audi 100. Mees lahkus sündmuskohalt, kuid ta peeti kinni umbes 300 meetri kauguselt.

Muu

8. juulil kella 21 ajal kaotati Põltsamaa vallas asuva Alexela tankla juures rahakott koos sularaha ja dokumentidega. Kahju suurus on 3400 krooni, juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlus.

9. juulil kella 16.50 ajal teatati politseile, et Pala vallas Kodavere külas asuvas talus viskas alkoholijoobes Jüri (s 1961) puruks akna. Politseipatrull pidas mehe kinni ning toimetas ta Jõgeva arestimajja kainenemisele.

3.? 9. juuli nädalaülevaade:

Väljakutseid oli 64;
Jaoskonda toimetati kainenema 22 inimest;
Liikluseeskirjarikkujaid avastati kokku 41.
Joobes juhte tabati kaks.
Nädala jooksul viidi läbi kolm politseioperatsiooni: “Töö- ja puhkeaeg?, “Sebra” ja “Kõik puhuvad”, mille käigus kontrolliti 48 sõidukijuhti ja avastati 12 rikkujat. Nädala jooksul registreeriti kaks liiklusõnnetust, milles inimesed vigastada ei saanud

Klaire Ründva
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva Politseijaoskonna
pressiesindaja

 

blog comments powered by Disqus