Politseikroonika

Vargused

30. juunil 2006 varastati Tabivere vallas Voldi külas asuvast talust küttepuid. Kahju suurus on selgitamisel.

2. juulil 2006 . aastal kella 14.45 ajal teatati politseile, et Pajusi vallas Pajusi külas on ära lõhutud ühele firmale kuuluva lao ukselukk ja sealt on varastatud erinevaid tööriistu. Vargusega tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

2. juulil 2006 kella 16.40 ajal juhtus liiklusõnnetus Põltsamaa vallas Tallinna – Tartu – Luhamaa maantee 123. kilomeetril, kus Tartu suunas liikunud sõiduauto Audi S6 Avant, mida juhtis Piia (s. 1964), põrkas kokku vastutuleva sõidukiga Honda CR-V, mida juhtis 1948. aastal sündinud mees. Kokkupõrke vältimiseks sõitis Audi taga liikunud sõiduauto Honda Jazz, mille roolis oli 1979. aastal sündinud naine, teelt välja kraavi. Liiklusõnnetuses sai kehavigastusi Audi juht, kes toimetati Tartu Ülikooli traumapunkti, sündmuskohal hukkus Audis viibinud kaassõitja Jaak (s. 1958). Liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Vandaalitsemine

Ööl vastu 29. juunit on Torma vallas Torma alevikus Lasteaia tänaval asuva lasteaia territooriumil asuvatest lillepottidest lilled välja tõmmatud ning laiali loobitud. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Ööl vastu 1. juulit on maha kistud ja laiali loobitud Jõgeva linnas Rohu tänaval asuva gümnaasiumi seintel olevad vihmaveetorud. Lõhkumisega tekitatud kahju on selgitamisel.

Ööl vastu 2. juulit lõhuti Põltsamaa linnas Lossi tänaval asuva abihoone aknaklaas. Lõhkumisega tekitatud kahju on 200 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks väärteomenetlust.

26. juuni ? 2. juuli nädala ülevaade:

Väljakutseid oli 49;
Jaoskonda toimetati kainenema üheksa inimest;
Liikluseeskirja rikkujaid avastati kokku 36.
Joobes juhte tabati kolm.
Nädala jooksul viidi läbi kaks politseioperatsiooni: “Töö- ja puhkeaeg? ning “Kõik puhuvad?, mille käigus kontrolliti 189 sõidukijuhti ja avastati üheksa liikluseeskirjade rikkujat. Nädala jooksul registreeriti kolm liiklusõnnetust, milles sai viga kolm inimest ja hukkus üks.

Klaire Ründva,
pressiesindaja
Lõuna Politseiprefektuur
Jõgeva Politseijaoskond

blog comments powered by Disqus