Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 2. juunit on Jõgeva alevikus Tihase tänaval seisnud sõiduautost Ford Scorpio varastatud kaks autokõlarit ja kaks garaa?i võtit. Tekitatud kahju on 2000 krooni.

2. juunil kella 14.20 ajal teatati politseile, et Jõgeval Aia tänaval asuvas Pae poes peeti kinni pisivaras Õie (1939).

2. juunil kell 18.40 ajal teatati politseile, et Jõgeval Aia tänaval asuvas Keskuse poes peeti kinni pisivaras Enn (1953). Politseipatrull toimetas alkoholijoobes ja agressiivse mehe kainenema.

Ööl vastu 3. juunit on Põltsamaa vallas Võhmanõmme külas varastatud ühe talu õuelt alumiiniumist vann. Tekitatud kahju on 1000 krooni.

Ajavahemikul 28. maist 2. juunini on akna kaudu sisse murtud Torma vallas Võtikvere külas asuvasse maamajja, kust on varastatud mootorsaag “Stiil? ja stereomagnetoola “Philips”. Tekitatud kahju suurus on 6500 krooni.

5. juunil kella 01.25 paiku murti sisse Jõgeval Kesk tänaval asuvasse tehnikakaupade kauplusse, kust varastati kaks puhastussaagi Husgvarna ning keevitusaparaat. Vargusega tekitatud kahju on 33 225 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Joobes juhid

3. juunil kella 13 ajal teatati politseile, et Puurmani vallas asuva Saduküla kaupluse juurde sõitis sõiduauto Volkswagen Golf, millest väljunud noored olid joobes. Politseipatrull pidas kirjeldatud auto kinni ja tuvastas, et roolis olnud Ainar (1986) oli alkoholijoobes.

3. juunil kella 23.35 ajal teatati politseile, et Torma vallas Sadala alevikus sõidab sõiduauto VAZ-2106, mille juht on ilmselt purjus. Politseipatrull pidas sõiduki kinni ja tegi kindlaks, et roolis olnud Vladimir (1981) oli alkoholijoobes.

Liikluspolitsei palub abi

31. mail kella 10 – 17.50 vahel sõideti Jõgeval Tähe tänav 8 maja ette pargitud sõiduautole Ford Sierra vastu parempoolset esiust. Otsa sõitnud auto lahkus sündmuskohalt. Liikluspolitsei palub neil inimestel, kes seda liiklusõnnetust pealt nägid, helistada telefonil 776 8431 või politsei tasuta lühinumbril 110.

 Nädala ülevaade 29. maist 4. juunini

Väljakutseid oli 49, jaoskonda toimetati kainenema 14 inimest.

Avaliku korra rikkumisi registreeriti 13, Liikluseeskirja rikkujaid avastati kokku 52. Joobes juhte tabati 4.

Nädala jooksul viidi läbi kaks politseioperatsiooni ? “KÕIK PUHUVAD” ja “SEBRA”, mille käigus avastati üks  Liikluseeskirjade rikkuja. Kokku kontrolliti 63 juhti. Nädala jooksul registreeriti kaks liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest.

Klaire Ründva,
 Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus