Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 29. maid on lõhutud Jõgeval Kesk tänaval asuva tehnikapoe aknaklaas. Kauplusest on varastatud viis mootorsaagi Husqvarna. Vargusega tekitatud kahju on 50 000 kroonil, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

29. mail kella 9.05 ajal teatati politseile, et Põltsamaa vallas Mällikvere külas on sisse murtud ühele firmale kuuluvasse vagunelamusse, kust on varastatud mitmesuguseid tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 16 000 krooni, juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Ajavahemikul 26. maist 30. mai hommikuni on Jõgeva vallas asuvast tanklast varastatud ligi 200 liitrit bensiini. Tekitatud kahju on 2880 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ööl vastu 29. maid varastati Põltsamaa vallas Adaveres Kase tänaval asuva maja rõdult kalandustarvete kott koos viie teleskoopridvaga. Vargusega tekitati 1000 krooni kahju.

Liiklusõnnetus

29. mail kell 21.45 teatati politseile, et Jõgeva vallas Tartu – Jõgeva – Aravete maantee 47. kilomeetril juhtus liiklusõnnetus, kus sõiduauto Merzedes Benz, mida juhtis Ivo (1979), sõitis paremale teelt välja. Liiklusõnnetuses sai vigastada tagaistmel istunud kaassõitja Sven (1981), kes toimetati TÜ Kliinikumi traumatoloogia osakonda. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Muud juhtumid

29.05.2006 kella 14.40 ajal teatati politseile, et Saare vallas Pedassaare külas on ära lõhutud ühe maamaja ukselukk ja majja on sisse murtud. Esialgsetel andmetel majast midagi ära varastatud ei ole, kuid kolme ukse lõhkumisega tekitatud kahju on 2000 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

22. – 28. mai nädala ülevaade:
Väljakutseid oli 52;
Jaoskonda toimetati kainenema 10 inimest;
Avaliku korra rikkumisi registreeriti 5;
Liikluseeskirja rikkujaid avastati kokku 49.
Joobes juhte tabati 7.

Nädala jooksul viidi läbi 2 politseioperatsiooni “TÖÖ- JA PUHKEAEG” ning “ALKOKONTROLL” mille käigus avastati 2 alkoholijoobes juhti ja 6 liikluseeskirjade rikkujat, kokku kontrolliti 42 juhti. Liiklusõnnetusi ei registreeritud.

Politsei palub abi

Jõgeva kriminaalpolitsei on kinni pidanud Rivo (1984), keda kahtlustatakse mitmete kuritegude toimepanemises. Kuni eeluurimiseni viibib noormees vahi all. Politsei palub kõigil, kellel on pretensioone pildil oleva isiku suhtes, helistada telefonil 775 1195 või politsei tasuta lühinumbril 110.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus