Politseikroonika

Vargused

Ajavahemikul 1. novembrist 2005 kuni 1. maini 2006 on Palamuse vallas Kaiavere külas sisse murtud ühe talu garaa?-lauta ning keldrisse. Hoonetest on varastatud tööriistu ja majapidamisesemeid esialgsel hinnangul 38 900 krooni väärtuses. Juhtunu uurimiseks on algatatud kriminaalmenetlus.

15. mail kella 21 ajal pidas politsei Kasepää vallas Metsaküla külas ühe firma territooriumil kinni viis noormeest (1986-1988), kes üritasid varastada neljasoonelist alumiiniumkaablit ja vaskkaablit. Kaablid olid hoone vundamendi äärest välja kaevatud ja osaliselt rauasaega lahti lõigatud. Kaablid viidi hoiule Mustvee konstaablijaoskonda, tekitatud kahju ja kaabli koguse selgitab politsei kriminaalmenetluse käigus.

Ööl vastu 17. maid on Jõgeva vallas Kassinurme külas asuvast bensiinitanklast varastatud ca 196 liitrit bensiini. Kahju suurus on selgitamisel.

Kehaline väärkohtlemine

15. mail kell 00.05 lõi Mustvees Pihkva tänaval asuvas elumajas Nikolai (1982) olmetüli käigus kahel korral rusikaga näkku alaealisele noormehele (1990), tekitades tervisekahjustusi. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetus

15. mail kell 20.50 juhtus liiklusõnnetus Torma vallas Rääbise külas Rääbise – Konnaküla tee 1,4. kilomeetril, kus sõiduauto Volvo, mida juhtis Jaan (1986), sõitis teelt välja vasakule kahe meetri sügavusse kraavi ja paiskus paremale küljele. Liiklusõnnetuse tagajärjel said vigastada juht ja kaks kaasreisijat ? Heiko (1986) ja Dmitri (1986), kes toimetati Tartu Maarjamõisa haigla traumapunkti ja lubati pärast esmaabi andmist kodusele ravile. Liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus