Politseikroonika

Vargused

17. aprillil kella 19 ajal varastas alkoholijoobes Indrek (1956) avalikult Põltsamaa bussijaama kauplusest pudeli Y2K viina hinnaga 69 krooni ja paki apelsinimahla hinnaga 11,90 krooni ning väljus poest. Kui omanik läks mehelt raha nõudma, sisenes Indrek uuesti kauplusse ja peksis selle sisustuse segi. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

17. aprillil kell 22.50 teatati politseile, et Pajusi vallas lõhuti ära ühe talu ukselukk ning majast varastati raadio ja alkoholi. Politseile on kahtlusalused teada, juhtunut uuritakse.

Liiklusõnnetus

18. aprillil kell 9.35 teatas politseile Jõgeva Teedevalitsuse esindaja, et Põltsamaa vallas Tallinna?Tartu maantee 128,1 kilomeetril sõitis Tartu suunas liikunud Volvo maha liiklusmärgi, millega tekitas kahju 2000 krooni. Politseipatrulli saabudes oli juht juba sündmuskohalt lahkunud, kuid isik on politseile teada.

Leitud lõhkekeha

18. aprillil kell 9.45 tõi linnakodanik Mustvee konstaablijaoskonda viis õhutõrje Flak tüüpi mürsku, mis leiti Mustvee muuli ehitustööde käigus. Mürsud toimetasid ära Luunja eridemineerijad.

Politsei palub abi

8. aprillil kella 13.20 ja 13.40 vahel sõitis Jõgeval vastu Säästumarketi seina auto. Väidetavalt oli see punane Nissan Universaal. Liikluspolitsei palub kõigil, kes seda õnnetust pealt nägid, teatada telefonil 776 8433 või politsei tasuta lühinumbril 110.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus