Politseikroonika

Ajavahemikul 30. novembrist 2005 kuni 6. aprillini  2006 on Tormas asuva töökoja platsil seisnud remonditud kombainilt varastatud hüdropump ja kaks hüdrovoolikut. Kahju suurus on kokku 21 770 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

16. jaanuaril 2006 teatati politseile, et Saare vallas Saarjärve külas on lõhutud maakodu aken ja majja sisse mindud. Esialgsetel andmetel majast midagi kadunud ei olnud. 10. aprillil 2006 tegi majaomanik politseile uue avalduse, kuna avastas, et suvemajast on siiski varastatud erinevaid majapidamisesemeid. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju suurus on 4070 krooni. Politsei alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetlust.

4. aprillil varastati Puurmani vallas Kursi külas talu hoovilt jalgratas Scott maksumusega 2000 krooni.

Ööl vastu 11. aprilli varastati Pajusi vallas Pisisaare külas maja trepikojast punast värvi 21-käiguline jalgratas Scott, vargusega tekitatud kahju on 1000 krooni Samal ajal varastati selle maja eest ka punast ja valget värvi raamiga naistejalgratas.

Kehaline väärkohtlemine

10. aprillil kella 16.45 ajal lõi Oleg (1977) Jõgeval Jaama tänaval raudteejaama juures autost võetud kurikaga Tiidule (1973) mitmel korral pea piirkonda, tekitades vigastusi. Politsei uurib juhtunu asjaolusid.

Liiklusõnnetus

10. kell 8.05 teatati politseile liiklusõnnetusest, mis juhtus Tallinna – Tartu – Luhamaa maanteel Põltsamaa vallas Neanurmes, kus Väino (1952) juhitud sõiduautole Seat Toledo hüppas ootamatult ette metskits. Loom hukkus sündmuskohal, inimesed õnnetuses viga ei saanud.

Joobes isik

11. aprillil kella 19 ajal teatati politseile, et Jõgeva raudteejaama ooteruumis on purjus mees. Patrull toimetas kainenema raskes alkoholijoobes Kalle (1970).

Muud juhtumid

11. aprillil kell 17.10 teatati politseile, et Tabivere kandis sõidab imelikke manöövreid tehes sõiduauto Ford Sierra, mille juht võib olla purjus. Politseipatrull pidas sõiduki kinni pool tundi hiljem Jõgeva linnas Aia tänaval. Autot juhtinud Galina (1972) oli kaine, kuid ta puudus sõiduki juhtimisõigus.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus