Politseikroonika

Vargus
20. märtsil kell 13.10 teatati politseile, et Mustvees Narva maanteel asuvasse majja on akna kaudu sisse tungitud. Politsei tegi kindlaks, et sellega olid seotud kohalikud noorukid ? üks 13-aastane ja kaks 14-aastast poissi, kes varastasid majast kaks fotoaparaati. Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Muus juhtumid

21. märtsil kell 17 teatati politseile, et Palamuse vallas Viru tänaval on lõhutud ühe korteri aknad ja sealtkaudu sisse mindud. Politseipatrull pidas kohapeal kinni alkohijoobes Heino (1948), kes toas magas. Mees toimetati politseijaoskonda ja juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.
21. märtsil kell 19.30 teatati politseile, et Torma vallas Lasteaia tänaval on lõhutud ühe korteri uks ja seal on sees käidud. Esialgsetel andmetel midagi vasrastatud ei ole. Lõhkumisega tekitatud kahju on selgitamisel ja juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Liikluspolitsei palub abi

Ööl vastu 22. märtsi on PÕltsamaal Eha tänavale pargitud sõiduautole Audi 80 tagant otsa sõidetud, mille käigus sai muljuda vasakpoolne tagauks. Tagurdamise käigus sai otsa sõitnud autol viga tagumine parempoolne nurk. Politsei palub kõigil, kes seda õnnetust nägid, helistada telefonil 776 8432 või  politseikorrapidaja tasuta lühinumbril 110.

KLAIRE RÜNDVA,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus