Politseikroonika

Vargus

Ööl vastu 11. märtsi varastati Tabivere vallast Voldi külast kaks m3 puid. Kahju suurus on ca 900 krooni. Juhtunu uurimiseks alustas politsei väärteomenetlust.

Liiklusõnnetus

13. märtsil kella 20 ajal juhtus liiklusõnnetus Pajusi vallas Tapiku külas Uduküla – Tapiku tee 9. kilomeetril, kus Tapiku suunas liikunud sõiduautole Niva hüppas paremalt poolt ootamatult ette põder. Loom hukku, inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud.

Joobes isikud

14. märtsil kell 11.20 teatati politseile, et Mustvees Tartu tänaval segab alkoholijoobes Valeri (1962) Põllumajandusministeeriumi poolt korraldatud kalurite teabepäeva. Mehele koostati väärteoprotokoll.

14. märtsil kell 20.15 teatati politseile, et Puurmani vallas Ülejõe tänaval märatseb ühes korteris alkoholijoobes ja agressiivne Ülo (1954), kes loobib asju ja läheb oma elukaaslasele kätega kallale. Politseipatrull pidas mehe sündmuskoha lähedal kinni ja toimetas ta Jõgeva politseijaoskonna arestimajja kainenemisele.

14. märtsil kella 20.45 ajal teatati politseile, et Kasepää vallas Raja külas Kalda tänaval lamab sõidutee ääres maas mees. Politseipatrull tegi kindlaks, et tegu oli alkoholijoobes Arkadiga (1965). Mehele koostati protokoll ning ta toimetati koju.

Klaire Ründva, Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva Politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus