Politseikroonika

Vargused

17. veebruaril kella 11 ja 13 vahel on Tabivere valla koolis koridoris olevast koolikotist varastatud mobiiltelefon Nokia maksumusega 1350 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ajavahemikul 20. kuni 22. veebruarini on sisse murtud Pajusi vallas Pajusi külas asuvasse talumajja, kust on varastatud metalli, mille kogus ja kahju suurus on selgitamisel.

22. veebruaril kell 11.20 peeti Jõgeval Suure tänava kaupluses kinni alkoholijoobes Aleksander (1961), kes üritas varastada sõrmust maksumusega 105 krooni. Kuna see on mehel korduv vargus, alustati juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ööl vastu 26. veebruari lõhuti Jõgeval Piiri tänaval sõiduautode Seat Leon ja Chevrolet ukseklaasid ja varastati automaki paneelid.

Joobes juht

26. veebruaril kell 11.05 teatati politseile Jõgeva suunas liikunud kahtlase sõidustiiliga sõiduautost. Politseipatrull pidas Tartu – Jõgeva – Aravete maantee 39. kilomeetril kinni sõiduki VAZ, mida juhtis alkoholijoobes juhiloata Jaanus (1983).

Haua rüvetamine

26. veebruaril kell 12.55 teatati politseile, et Põltsamaa vallas Esku külas leiti ühe maja trepikojast kilekott inimeste pealuudega. Tegu on vanemate välja kaevatud koljudega. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Muud juhtumid

Ööl vastu 24. veebruari on ära murtud Põltsamaal Nurme tänavale pargitud sõiduauto Opel Omega vasak küljepeegel. Politsei alustas väärteomenetlust.

Ööl vastu 26. veebruari on ära lõhutud Põltsamaa kultuurikeskuse üks sein, seina küljes olev postkast ja neli prügikasti. Kahju suurus on selgitamisel.

26. veebruaril kella 22.15 ajal teatati politseile, et Jõgeva vallas Painkülas lõi ühe talu hoovil joobes Oleg (1966) katki sõiduauto Ford Sierra esiklaasi. Lõhkumisega tekitatud kahju on 700 krooni.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus