Politseikroonika

Vargused

19. jaanuaril kella 10 ajal avastati, et Mustveel Narva tänaval asuva elumaja garaa?ist on varastatud maastikujalgratas Merida. Vargusega tekitatud kahju on 5500 krooni.

21. jaanuaril kell 11.40 teatati politseile, et Palamuse vallas Eerikvere külas asuva Kadrina alajaama piirkonnas on ära varastatud neli postivahet elektriliini. Kahju suurus on selgitamisel. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

21. jaanuaril kella 17.35 ajal teatati politseile, et öösel varastati Jõgeva vallas Kärde külas asuvas baaris jope taskust EV pass.

21. jaanuaril kella 20 ajal teatati politseile, et Jõgeva vallas Kassinurme külas on puruks löödud tankla kaupluse ukseklaas ja kauplusest on varastatud alkoholi. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetused

21. jaanuaril kell 19.55 teatati politseile, et Tabivere alevikus raudteejaama juures jäi kaubarongi alla inimene. Sündmuskohal selgus, et alkoholijoobes Uno (1952) oli üritanud seisva rongi alt läbi pugeda. Rongi liikuma hakates sai mees vigastada ning ta toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi.

22. jaanuaril kell 00.45 teatati politseile, et Põltsamaa vallas Aidu – Kalana – Põltsamaa tee 15. kilomeetril on juhtunud liiklusõnnetus. Sõiduauto Mercedes Benz, mida juhtis Aavo (1973), ei valinud esialgsetel andmetel teeoludele sobivat sõidukiirust ja sõitis sirgel teelõigul paremale teelt välja vastu puud. Juht sai vigastada ja kiirabi toimetas mehe Tartu Ülikooli Kliinikumi. Liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

22. jaanuaril kella 4.05 ajal juhtus liiklusõnnetus Tabivere vallas Amme jõe sillal Jõhvi-Tartu-Valga maantee 109. kilomeetril. Sõiduauto Opel Calibra sõitis remonditava silla juures olevasse liivahunnikusse, kust paiskus edasi silla piiretesse ja jäi sinna rippuma. Liiklusõnnetuse tagajärjel said vigastada autos olnud alaealine tütarlaps (1989), Argo (1978), Aleksander (1986) Tauri ( 1986) ja mees, kelle isik on seni tuvastamisel. Kõik vigastatud toimetati ravile Tartu Ülikooli Kliinikumi intensiivravi osakonda. Liiklusõnnetuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Muud juhtumid

21. jaanuari hommikul teatati politseile, et öösel on Jõgeval Puiestee ja Pargi tänaval lõhutud majade välisukse klaas.

Politsei palub abi

Ööl vastu 22.01.2006 on varastatud Põltsamaalt Õuna tänavalt tumeroheline sõiduauto Mazda 626 numbrimärgiga 828 TDD. Autol puudus signalisatsioon. Masina väljalaskeaasta on 1995. Kahju suurus on 35 000 krooni. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust. Kõigil, kes juhtuvad mainitud autot nägema või teavad selle asukohta, palutakse helistada politsei tasuta lühinumbril 110 või telefonil 775 1157.

16.? 22. jaanuari ülevaade

Kokku laekus politseile 96 teadet ja avaldust.
Väljakutseid oli 51;
Jaoskonda toimetati 14 inimest. Kainenema viidi 9 inimest;
Avaliku korra rikkumisi registreeriti 16;
Liikluseeskirja rikkujaid avastati kokku 15.
Nädala jooksul kontrolliti 364 sõidukijuhti, kellest joobes juhte oli 2 ja juhtimisõiguseta juhte 3.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna
pressiesindaja

blog comments powered by Disqus