Politseikroonika

Vargused

1. detsembri öösel on Jõgeva vallas Kassinurme külas sisse murtud ühe talu keldrisse ning varastatud sealt mõned anumad isetehtud süldiga. Omanik hindab kahju suuruseks 150 krooni.

01. detsembri öösel on Tabivere vallas Maarja-Magdaleena külas sisse murtud lauta ja varastatud kaks lammast. Lauda kõrvalt on kadunud ka aiakäru. Kahjusumma on kokku 4000 krooni.

4. detsembril kella 17.15 ajal teatati politseile, et Jõgeval Aia tänaval asuvast teenindusasutusest on varastatud 8- tolline LCD monitor väärtusega 3700 krooni.

5. detsembril kella 8.20 ajal teatati, et 03.12.2005 murti Jõgeva vallas Võikvere külas sisse elumajja. Majast varastati stereoraadio AIWA ning kaks CD plaati. Vargusega tekitatud kogukahju on üle 800 krooni.

Röövimine

3. detsembril kella 4.15 ajal tungisid Jõgeva vallas Kärde külas asuva baari juures kaks tundmatut isikut kallale noormehele (1987), peksid teda ja võtsid kannatanult ära sularaha. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Liiklusõnnetused

3. detsembril kell 6.45 sõitis Jõhvi-Tartu maantee 9. kilomeetril sõiduauto Audi 100 teelt välja ja rullus katusele. Inimesed õnnetuses viga ei saanud.

3. detsembril kella 22 ajal teatati politseile, et Kudinal sõitis sõiduauto Niva vastu aeda ja lahkus sündmuskohalt. Politseipatrull leidis avariitunnustega auto Maarja külast ning tegi kindlaks, et auto roolis oli purjus Aigar (1987). Noormehe suhtes alustati väärteomenetlus.

4. detsembril kella 12.10 ajal teati politseile, et Tabivere vallas Kõnnujõe külas Sepa-Koogi- Laeva tee 9. kilomeetril on teelt välja sõitnud sõiduauto. Politseipatrull selgitas, et teelt välja ja üle katuse sõitis Nissan Sunny, mille roolis oli Heigo (1940). Liiklusõnnetuses sai vigastada auto tagaistmel istunud Aime (1945), kes toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi traumapunkti.

Muud juhtumid

3. detsembri öösel on Jõgeval Aia tänaval sõiduautol Opel Vectra ära murtud juhipoolne tahavaatepeegel. Lõhkumisega tekitatud kahju on 100 krooni.

3. detsembril kella 18.15 ajal paugutas Tormas Lasteaia tänaval Tiit (1983) pürotehniliste vahenditega, rikkudes kaaskodanike rahu. Politsei alustas väärteomenetlust.

4. detsembril kella 14 ja 16 vahel lõhuti Jõgeval Suurel tänaval ühe maja aknaklaas. Tekitatud kahju suurus on 300 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks väärteomenetlust.

4. detsembril kella 20.10 ajal teatati Lõuna-Eesti Häirekeskusest politseile, et Põltsamaa linnas Tartu maanteel põleb sõiduauto BMW. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus