Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 18. novembrit varastati  Palamuse vallas Luua küla maja eest tumesinine 1986. aasta sõiduauto Audi 80 registrimärgiga  376 TBR. Selle auto kohta ootab politsei teated telefonil 110.

18. novembril teatati, et Jõgeva vallas on Siimusti alevikus Keraamika tänava kuurist varastatud valget värvi naistejalgratas Sarda Sierra.

Ajavahemikul 8.-17. novembrini on Palamuse vallas Visusti külas sisse murtud talu hoonetesse ja varastatud mootorsaag Partner, võsatrimmer Sthil, keevitusagregaat Selma, süntesaator Ronald, punast värvi naistejalgratas, veepump, 50-meetrine pikendusjuhe ja erinevaid tööriistu. Kahju on esialgsel hinnangul 26 000 krooni.


Ajavahemikul 14.-17.11.2005 on Palamuse vallas Visusti külas sisse tungitud talumajja, kust on varastatud kaasaskantav televiisor Elektronika, neli tooli, pikksilm,  plokkflööt, kaevupump, soojapuhur ja teisi asju.

18. novembril kella 15.20 paiku avastati, et Jõgevamaal Laiuse alevikus on BMW-lt varastatud udutuled. Kahju suurus on 1000 krooni. 

19. novembri öösel on Palamuse alevikus sõiduauto Mercedes Benz kütusepaagist varastatud ligikaudu 40 liitrit bensiini.

Muud juhtumid

16. novembril kella 8 ajal avastati, et öö jooksul on Jõgeval Kivi tänaval lõhutud Peugeot Partneri ukseklaas. Kahju suurus on selgitamisel.

19. novembril kella 16 ajal teatati, et Põltsamaal Ringteel on lõhutud Volkswagen Vento esituli.

20. novembril kella 7 ajal teatati politseile, et Tabivere vallas Tabivere – Uhmardu tee 8. kilomeetril on vastu Kaiavere järve silla piirdeposti sõitnud Honda Civic, mis on põlema läinud. Sõidukis ja selle juures ühtegi inimest ei olnud. Politseipatrull selgitas, et täielikult ära põlenud sõiduauto oli pärit Tartumaalt. Auto omanikuga ühendust võttes selgus, et auto on ilmselt öösel Roiu alevikust varastatud. Juhtunu asjaolusid selgitatakse.

21. novembril kella 8.30 ajal avastati, et öö jooksul on Palamuse vallas Luua külas lõhutud sõiduauto Audi ukselukk. Sõiduautost midagi kadunud ei olnud, luku lõhkumisega tekitatud kahju suurus on 1000 krooni.

Joobes juht

20. novembril kella 12.50 paiku teatati, et Torma surnuaia juurest hakkab Voore poole sõitma auto, milles olev seltskond on joobes. Politseinikud pidasid kirjeldatud auto Tormas kontrollimiseks kinni. Selgus, et seda juhtinud mees (1946) oli alkoholijoobes ja tema suhtes alustati väärteomenetlust.

Kadri Palta,
Lõuna Politseiprefektuuri
avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus