Politseikroonika

Vargused

5.oktoobril avastati, et Tabivere vallas Reinu külas on ühel maaüksusel  tehtud ebaseaduslik  metsaraie. Kahju suurus on 5000 krooni.

Ajavahemikul  augustist kuni oktoobrini 2005 on Jõgeval Tamme tänava maja  kõrvalhoonest  varastatud elektriline hekipügaja Practa. Kahjusumma  on 1500  krooni.

13.oktoobril kella 14.15 ajal avastati, et  Jõgeval Tähe tänaval on  sisse on murtud ühte korterisse. Korterist  on varastatud raamatuid ja CD-plaate,  kahju on kokku 3000 krooni.

15. oktoobril  kell 6.55 avastati, et öö jooksul on Jõgeva vallas Kassinurme  külas sisse murtud  tanklasse.  Esialgsetel andmetel on tanklast varastatud mõned pakid sigarette,  täpne kahju  on selgitamisel.

Liiklusõnnetused

14. oktoobril  kella 10.10 ajal  juhtus liiklusõnnetus Torma vallas Jõgeva-Mustvee maantee 25.  kilomeetril. Opel Kadett, mida juhtis Kalmer (1978), sõitis  tagant otsa ees  kiirust vähendanud ja parempööret teinud Nissan  Almerale. Kokkupõrke tagajärjel  sai viga Opeli tagaistmel istunud  Tatjana (1958), kes toimetati ravile Tartu  Maarjamõisa haiglasse.

14. oktoobril  kella  11.25 ajal põrkasid Palamuse vallas Kärksi-Elistvere tee 1.  kilomeetril  kurvis kokku sõiduauto Kia Sephia ja Opel Astra.  Inimesed avariis kannatada ei  saanud, liiklusõnnetuse asjaolud  on selgitamisel.

Joobes  juhid

15. oktoobril kella 2.35 ajal  tuli politseile teade, et Võhma- Põltsamaa maanteel sõidab  Põltsamaa  poole auto, mis oli Imaveres riivanud teist autot ja seejärel  avariikohalt  lahkunud. Politseinikud pidasid kirjeldatud sõiduki kinni  Vitsjärvel. Selgus, et autot juhtinud naine (1965) oli alkoholijoobes.

16. oktoobril  kella 1.55 ajal teatati politseile, et Laiuselt Jõgeva poole  sõidab auto, mille  juht on ilmselt joobes. Politseipatrull pidas  kirjeldatud auto kinni, selle  roolis oli Andreas (1984), kellel  tuvastati alkoholjoove. Noormees toimetati  kainenema, auto teisaldati  tasulisse parklasse.

16. oktoobril  kell 21.15 ajal teatati politseile, et Tallinna- Tartu  maanteel Pikknurmest Tartu poole sõidab ilma  tuledeta  sinist värvi traktor. Politseipatrull pidas traktori kontrollimiseks  kinni. Selgus, et traktorit juhtinud Raivo (1975) oli alkoholijoobes.

Muud juhtumid

12. oktoobril kella 19.45 ajal peksis  alkoholijoobes Pjotr  (1982) Torma vallas Tõikvere külas ühise joomingu ajal  tekkinud  tüli käigus teist meest (1982). Kannatanu toimetati esmaabi  andmiseks traumapunkti. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust  kehalise väärkohtlemise tunnustel.

 14. oktoobri  öösel on Jõgeva vallas Laiuse alevikus  lõhutud laohoone  aken. Kahjusumma on  200 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks  väärteomenetlust.

Kadri  Palta,
Lõuna  Politseiprefektuuri
avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus