Politseikroonika

Vargused

5.oktoobri öösel on Pala külas sisse murtud ühte asutusse ning varastatud sealt kaks arvutiprotsessorit ja mitmesuguseid elektrilisi tööriistu. Kahju suurus on selgitamisel.

5.oktoobri öösel on Pala külas ühest hoovist varastatud halli värvi haagis Respo. Haagise registreerimisnumber on 601 BM ja väljalaskeaasta 1997. Kahjusumma on ligi 15 000 krooni.

6.oktoobril kella 1.15 ajal äratas politseipatrulli tähelepanu Jõgeval Aia tänaval seisev Mazda, mille katusel olid kindad ja auto kõrval kaks kanistrit. Politseinikud otsustasid masinat lähemalt kontrollida. Autost leiti veel kuus 20-liitrist ja kuus 30-liitrist kanistrit diislikütusega. Lähemal uurimisel tehti kindlaks, et kütus oli kaduma läinud kahest Aia tänavale pargitud  veoautost. Mazdas olnud kaks meest ( 1987 ja 1979) toimetati arestimajja, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

6. oktoobri öösel murti Tormas sisse ühe ettevõtte tootmishoonesse, kust varastati mikrolaineahi. Kogukahju koos lõhkumisega on ligi 1000 krooni.

Tabati joobes juhid

5.oktoobril kell 21.30 teatati politseile, et Tartu-Jõgeva maanteel Jõgeva vallas sõidab sõiduauto Ford, mille juht võib olla alkoholijoobes. Politseipatrull pidas kirjeldatud auto kinni Jõgeval Tartu maanteel. Kontrollimisel selgus,  et autot juhtinud Urmas (1952) oli alkoholijoobes, tema suhtes alustatakse väärteomenetlust.

9. oktoobril kell 19.40 teatati politseile, et Jõgeva-Mustvee maanteel sõidab Jõgeva poole hall auto, mille juht on ilmselt alkoholijoobes. Politseinikud pidasid kirjeldatud auto Jõgeva vallas kinni, kontrollimisel selgus, et auto roolis olnud Valjo (1963) oli alkoholijoobes. Mehele koostati väärteoprotokoll.

KADRI PALTA,
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus