Politseikroonika

Vargused

Ajavahemikul 30.juuni kuni 21. juuli on Jõgeva vallas Pedja jõe äärest  varastatud puust isevalmistatud paat koos aerudega. Paadi ülemine pool on valget värvi ning sellel on kirje R. Pikkor. Paadi alumine osa on tõrvatud. Kadunud paadi kohta ootab piirkonnakonstaabel infot telefonil 5341 6889.

3. augusti öösel varastati Põltsamaal Viljandi maanteel ühe ettevõtte hoovist halli värvi järelhaagis Respo registreerimisnumbriga 967DA. Kahjusumma on 15 000 krooni.

3. augusti öösel on sisse murtud Puurmanis asuvasse garaa?i, kust varastati mootorsaag Husqvarna ja 10 määrdetuubi. Kahjusumma on 8500 krooni.

4. augustil kell 15 teatati politseile, et Põltsamaal Paala poes on kinni peetud pisivaras, kes varastas kaheliitrise pudeli õlut väärtusega 21,50 krooni.

4. augustil kell 10.55 peeti Põltsamaal Rüütli kaupluses kinni pisivaras. Naine (s. 1934) oli võtnud tüki juustu hinnaga 15 krooni.

8. augustil kella 00.02 teatati politseile, et Põltsamaal Tartu maanteelt on kaduma läinud kollast värvi sõiduauto VAZ-21011. Kella 00.45 ajal märkasid politseinikud, et sama sõiduk seisab Jõgeval Masti tanklas. Sõiduki juures peeti kinni kuus inimest. Kuriteos kahtlustatavana toimetati arestimajja Reigo (s. 1981), kes alles mõni nädal tagasi vabanes kinnipidamiskohast. Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

8. augustil kella  9 ajal avastati, et Jõgeva vallas  Pakaste külas on ühest talust on kaduma läinud mobiiltelefon  NOKIA 3510 , rahakott  koos sularaha ja dokumentidega. Asjad jäid kadunuks juhututtavatega viinavõtmise käigus.

10. augusti öösel on Jõgeva vallas Siimustis sisse murtud kahte garaa?i. Ühes garaa?iboksis on seal seisnud sõiduauto tagaistme alt lahti murtud bensiinipaak. Teisest boksist on kaduma läinud sinine sõiduauto Opel Omega registreerimisnumbriga 501 AGP, ketassaag AEG, klambripüstol NOVA, neli suverehvi ja kaks õhkpüssi.

Liiklus

10. augustil kell 2.45 teatati politseile, et Jõgeval Mokteri tanklasse sõitis tankima Volkswagen Golf, milles on joobes seltskond. Patrull pidas sõiduki kinni, selle roolis oli juhtimisõiguseta noormees (s. 1989). Selgus, et noormehele oli juhtimise üle andnud samuti sõidukis viibinud joobes autoomanik Oleg (s. 1987). Mõlema noormehe suhtes alustati väärteomenetlust.

KADRI PALTA
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus