Politseikroonika

Võttis traktori

3. juuli hommikul teatati, et Torma vallas Tõikvere külas on osaühingu territooriumilt kadunud ratastraktor. Politsei läks kohale ning selgitas välja, et traktorit on nähtud naaberkülas. Sõiduki võtnud mees (1967) tabati samal hommikul traktoriroolist joobnuna. Politsei alustas kriminaalmenetlust asja omavolilise kasutamise paragrahvi alusel ja väärteomenetlust mootorsõiduki joobes juhtimise eest. 

Vargused

27. juunil teatas keskkonnainspektsioon, et mai lõpus avastati Saare vallas Tarakvere külas teostatud ebaseaduslik metsaraie. Maha on raiutud 3517 kasvavat kuuske, kaske ja leppa. Kahju on riigile tekitatud 176 285 krooni. 

1. juulil kell 15.20 tabati Jõgeva linnas Keskuse poes pisivaras. Albert (1983) varastas kaheliitrise pudeli õlut Taurus, paki piima ja juustu. Mees paigutati kainenema ja vormistati väärteoprotokoll.

Tänu valvsatele kaaskodanikele tabati joobes juhid

2. juulil kell 21.15 teatati politseile, et Jõgeva-Mustvee maanteel sõidab Jõgeva poole BMW, mille juht on arvatavasti joobes. Patrull peatas auto, mille roolis oli joobes mees (1972). Alustati väärteomenetlust.

2. juulil kell 17.30 teatati, et  Jõgeva-Põltsamaa teel sõidab Jõgeva suunas BMW, mis  ei püsi hästi teel. Patrull pidas auto kinni ja tuvastas, et seda juhtinud mees (1951) oli joobes. Alustati väärteomenetlust.

LIINA PISSAREV,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus