Politseikroonika

Vargused

18. mail kella 10 ajal teatati politseile, et Mustvees Narva tänavas on sisse murtud kauplusse, kust on varastatud kalapüügivõrke ja teisi kalapüügivahendeid. Tekitatud kahju on selgitamisel.

18. mail kella 12.15 ja 15.15 vahel varastati Tabiveres Kalda tänava korterist mobiiltelefon NOKIA 3310. Omanik leidis telefoni õhtul oma maja eest asfaldilt. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

19. mail kella 12.55 ajal teatati politseile, et Jõgeva Gümnaasiumi juurest on varastatud jalgratas Classic Zero. Õhtul teatas rattaomanik, et leidis ratta ühest hoovist.

20. mail kella 7.45 ajal avastati, et öö jooksul on Jõgeval Kivi tänaval sisse murtud sõiduautosse Audi 80 ning varastatud automakk Sony CD- mängijaga. Kahjusumma on 1500 krooni.

20. mail kella 8 paiku avastati sissemurdmine Jõgeval Rohu tänaval seisnud Volkswagenisse. Autol on lõhutud ukselukk ja süütelukk ning sõidukist varastatud CD- mängijaga autoraadio Medion koos esipaneeliga. Kahju on 1400 krooni.

20. mai öösel on Põltsamaal Põhja-Kaare tänaval lukustamata abihoonest varastatud muruniiduk Stigma väärtusega 3000 krooni.

21. mail kella 13.40 ajal kutsuti politsei Jõgevale Piiri tänaval asuvasse kauplusse, kus poe töötajad pidasid kinni pisivarga. Aivar (1959) möödus kassast, jättes tasumata kotti pistetud pudeli Martini eest 110 krooni. Et mehel oli see korduv pisivargus, alustati kriminaalmenetlust.

22. mail kella 10.35 ajal teatati, et Põltsamaa vallas Mällikvere külas on sisse murtud taluhoonesse ning varastatud mootorratta Minsk mootor. Omanik hindab kahju 700 kroonile.

Liiklus

20. mail kella 7 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeva linnas Aia ja Piiri tänava ristmikul, kus sõiduauto Honda Civic, mida juhtis Minni (1946), sõitis kõrvalteelt ette peateel liikunud jalgratturile Meerile (1960). Kokkupõrke tagajärjel sai jalgrattur viga ning ta toimetati vigastusega Tartu Ülikooli Kliinikumi.

22. mail kella 12.25 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Jõgeva ? Mustvee maantee 10. kilomeetril, kus sõiduauto Opel Vectra, mida juhtis Juno (1933), sõitis vasakpööret tehes teelt välja ja rullus üle katuse. Autos olnud kaassõitja Laine (1933) toimetati vigastustega TÜ Kliinikumi.

Muud juhtumid

17. mail kella 20 ajal peksis Pala vallas Assikvere külas mees (1960) 1950. aastal sündinud meest, tekitades viimasele tervisekahjustusi. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

18. mail kella 10 ajal leiti Jõgeval Tartu maanteel noorukite jalgratas. Ratas on sinist värvi, raamil on silt OSCAR. Leitud ratas toimetati politseijaoskonda, kust omanik selle kätte saab.

Joobes juhid

22. mail kella 15.30 ajal teatas tähelepanelik inimene politseile, et Palamuse-Saare teel Saare mõisa juures on teelt välja sõitnud sõiduauto Ford Sierra, mille juures askeldab joobes seltskond. Politseipatrull pidas sündmuskohal kinni alkoholijoobes sõidukijuhi Aini (1964). Mees toimetati kainenema, auto viidi tasulisse parklasse.

22. mail kella 19.40 ajal teatati politseile, et Jõgeva vallas Vaimastverest sõidab Laiuse suunas VAZ, milles on joobes seltskond. Politseipatrull leidis kirjeldatud auto Vaimastvere-Laiuse teel kraavist. Auto juures olnud Kalev (s. 1971) ja Sulev (s. 1973) toimetati kainenema. Auto viidi tasulisse parklasse, juht on selgitamisel.

22. mail kella 10.15 ajal teatati politseile, et öösel on Põltsamaa vallas Väike-Kamari külas külge sõidetud ühe maja ette pargitud BMW-le. Avarii põhjustanud Opel Omega oli pargitud sama maja juurde. Politsei selgitas välja, et Opelit oli juhtinud alkoholijoobes Tarmo (1964), kelle suhtes alustati väärteomenetlust.

KADRI PALTA
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus