Politseikroonika

10. aprillil kella 14 ajal kutsuti politsei Tabivere alevikku. Pärna tänava maja trepikojas märatses purjus mees, kes lõhkus ühe korteri ukse ja sisenes seejärel koos nelja kaaslasega võõrasse korterisse. Politsei selgitas, et sissetungijad nõudsid korteriperemehelt raha, kuid lahkusid seda saamata. Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust, sissetungijad on politseile teada.

11. aprillil kell 18.55 helistas politseisse inimene, kes teatas, et Tartu-Tallinna liinibussis on üks reisija alkoholijoobes ning norib teistega tüli. Puhu ristis võttis politseipatrull joobes mehe (1963) bussist maha ja toimetas kainenema.

Möödunud aasta lõpus tegi Jõgeva politsei kindlaks mehe, kes eelmise aasta suvel Kasepää vallas müüs ja toimetas edasi salatubakat. Politsei tuvastas, et Vladimir (1966) tasus ka tema maja ehitanud töölistele osaliselt maksumärkideta sigarettidega ja arvestas selle nende palgast maha. Et mees kaebas politsei tegevuse peale, jõustus talle määratud trahviotsus alles käesoleva aasta märtsis, karistuseks määrati rahatrahv 1200 krooni.

KADRI PALTA,
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus