Politseikroonika

Vargused

18. märtsil kella 16.30-18.00 vahel varastati Mustvees Järve tänaval asuvast majast suurem summa sularaha ja dokumente.

21. märtsil teatati politseile, et Põltsamaa vallas Võhmanõmme külas ühe ettevõtte angaari juurde pargitud sõiduauto lukustamata pagasiruumist on varastatud mootorsaag Husqvarna. Kahju suurus on 6000 krooni.

Muud juhtumid

21. märtsil kell 19.45 teatas helistaja politseile, et ta on Põltsamaal Metsa tänavas kinni pidanud poisikesed, kes lõhkusid Pajusi maanteel eramute postkaste. Patrull tegi kahe kinnipeetud poisi (1989) ja (1993) andmed kindlaks. Politsei alustas juhtunu asjaolude selgitamiseks väärteomenetluse.

Liiklus

22. märtsil kella 20.15 ajal teatati politseile, et Kuremaa – Jõgeva maanteel Mooritsa külas on sõiduauto teelt välja sõitnud. Kontrollimisel selgus, et sõiduauto BMW, mille roolis oli alkoholijoobes mees (1969), oli Kuremaa – Soomevere tee 1. kilomeetril teelt välja sõitnud. Inimesed õnnetuses viga ei saanud, joobes juhi suhtes alustati väärteomenetlust.

Salaviinamüüja

16. märtsil kontrollis politsei vihjet, mille kohaselt Põltsamaa vallas Esku külas müüakse salaviina. Läbiotsimisel Sirje (1964) elukohas leidsid politseinikud 8 liitrit ebaseaduslikku viina. Alkohol oli villitud seitsmesse liitrisesse plastmasspudelisse ja kahte pooleliitrisesse Laua viina pudelisse. Naine tunnistas, et hoidis salaviina kodus müügiks. Politsei alustas Sirje tegevuse suhtes väärteomenetlust, naist ootab salaviinaga kaubitsemise eest kuni 18 000 krooni suurune rahatrahv või arest.

Politsei otsib kannatanut

17. märtsil pidas politsei Jõgeval Suurel tänaval kinni noorukid, kes vedasid kelguga elektrimootorit. Politseipatrullile ei osanud noormehed (1988 ja 1989) mootori päritolu selgitada. Elektrimootor (fotol) toimetati politseisse hoiule. Kellel on pildil olev elektrimootor kaduma läinud või kes teab midagi juhtunu asjaoludest, palutakse ühendust võtta konstaabliga telefonil 776 8455 või 52 99 378.

KADRI PALTA,
Lõuna Politseiprefektuuri avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus