Politseikroonika

Pisivargus

16. märtsil kell 12.20 peeti Jõgeval Piiri poes kinni pisivaras. Alaealine noormees (1989) püüdis varastada kaht purki long drinki, ühte pudeli energiajooki ja kolme pakki taskurätte koguväärtusega 44,20 krooni. Noormehele koostati väärteoprotokoll.

Muud sündmused

17. märtsil kell 16.15 teatati politseile, et Jõgeval Suurel tänaval veavad noormehed kelguga elektrimootorit. Politseipatrullile ei osanud noormehed (1988 ja 1989) mootori päritolu selgitada. Elektrimootor toimetati politseisse hoiule. Kui kellelgi on elektrimootor kaduma läinud või kui keegi teab midagi juhtunu asjaoludest, siis palutakse ühendust võtta konstaabliga telefonil 776 8455 või 52 99 378.

19. märtsil kella 1 paiku kutsuti politsei Jõgeval Pargi tänavas asuvasse pubisse, kus tekkis arusaamatus agressiivsete külastajate ja turvatöötajate vahel. Pubi ees tänaval hakkasid Raul (1971), Toomas ( 1971) ja Aile ( 1960) nii turvatöötajaid kui politseinikku sõimama ja vägivallaga ähvardama. Sõimajad toimetati politseijaoskonda, juhtumi uurimiseks alustati kriminaalmenetlust võimuesindaja ja avalikku korda kaitsva muu isiku solvamise eest seoses ametikohustuste täitmisega. Süüdimõistmisel võib kohus võimuesindaja solvamise eest karistada kuni kaheaastase vangistusega.

20. märtsil kella 14.30 ajal helistas politseisse naine ( 1934) , kes teatas, et lubas oma Jõgeva vallas Kuremaa alevikus Palamuse teel asuvasse korterisse tütarlapse ( 1987), kes hakkas temalt raha nõudma. Et perenaine keeldus raha andmast, võttis külaline ise kannatanu rahakotist paarkümmend krooni ning lahkus seejärel korterist. Politseipatrull pidas rahavõtja sündmuskoha lähedal kinni, tütarlapse väitel oli ta jõudnud raha kellelegi ära anda. Alaealisel neiul tuvastati alkoholijoove ning ta toimetati koju. Juhtunu asjaolude selgitamiseks alustati väärteomenetlust.

Liiklus

Nädalavahetusel teatati politseile mitmetest sõidukite kokkupõrgetest ja kraavisõitudest. Ükski inimene õnneks avariides viga ei saanud.

KADRI PALTA,
Lõuna Politseiprefektuur avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus