Politseikroonika

Vargused

Ajavahemikul 28. Veebruarist 3. märtsini on Põltsamaal Pikal tänaval sisse murtud eramusse ning varastatud mitmesuguseid esemeid. Varastatud asjade täpne loetelu ning tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Ajavahemikul 3.-4. märtsini on Põltsamaa vallas Võhmanõmme külas osaühingu territooriumilt varastatud umbes tonn vanarauaks toodud malmist esemeid. Täpne kogus ja tekitatud kahju on selgitamisel.

5. märtsi hommikul avastas Sadala aleviku Kesk tänava korteri omanik pärast külalise lahkumist, et korterist on kadunud mobiiltelefon Nokia 3510 ning selle laadija. Politsei tabas need esemed varastanud Heino (1969) sama päeva õhtul.

Muud juhtumid

21. veebruaril avastati, et Puurmani vallas Sadukülas on ühel tühjana seisnud majal lõhutud mitu aknaklaasi. Kahju on tekitatud kokku 1050 krooni.

4. märtsi õhtul sisenesid Saare vallas Voore külas elamusse neli tundmatut maskides meest ning hakkasid kaigastega peksma seal viibinud isikuid. Peksmise tagajärjel said neli meest ( 1979, 1956, 1940 ja 1949) erinevaid kehavigastusi ning kiirabi andis neile esmaabi. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetused

5. märtsil kella 2.55 paiku juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Tartu-Jõgeva-Aravete tee 35. kilomeetril, kus sõiduautole Opel Astra hüppas teele ette metskits. Avarii tagajärjel paiskus sõiduk kraavi, loom jooksis pärast kokkupõrget metsa. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud.

6. märtsil kella 9.30 ajal sõitis sõiduauto Ford Taurus Pala vallas Assikveres teelt välja kraavi. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud. Sündmuskohale saabunud politsei tuvastas sõidukit juhtinud Jevgenil (1957) alkoholijoobe.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus