Politseikroonika

Vargus

Ajavahemikul 20.-26. veebruarini on Põltsamaa vallas Nõmavere külas tallu sisse murtud ning esialgsetel andmetel varastatud veepump, umbes kaks ruutmeetrit küttepuid ning aida võtmed. Vargusega on kahju tekitatud kokku 1000 krooni.

Tabati kaks pisivarast

26. veebruaril kella 16.05 ajal peeti Jõgeval Aia tänaval asuvas kaupluses kinni poiss (1993), kes üritas näpata ühte pulgakommi Cupa-Cups.

27. veebruaril kella 13.25 paiku peeti Jõgeval Aia tänaval asuvas kaubahallis kinni näppaja, kes üritas varastada kahte pudelit ?ampooni. Mariannile (1984) koostati väärteoprotokoll.

Röövimine

26. veebruaril kella 3 ajal tungisid Jõgeva vallas Kärde külas mehele (1981) kallale neli tundmatut isikut. Peksmise käigus rikuti mehe jope ning lisaks rööviti tema rahakott, milles olid juhiluba, pangakaardid, korteri võti ning 50 krooni sularaha. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetused

24. veebruaril kell 14.55 juhtus liiklusõnnetus Jõgeva vallas Siimusti alevikus Siimusti-Jõgeva tee 1. kilomeetril, kus teelt sõitis välja sõiduauto Honda Civic. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud, sõidukijuht oli kaine ning omas juhiluba.

26. veebruaril kella 6.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 147. kilomeetril, kus teelt oli välja sõitnud ja katusele rullunud sõiduauto Ford Sierra. Liiklusõnnetuses inimesed vigastada ei saanud. Sündmuskohale saabunud politsei tuvastas sõidukit juhtinud lubadeta Janaril (1982) alkoholijoobe.

27. veebruaril kella 5 paiku juhtus liiklusõnnetus Tartu-Jõgeva maantee ja Siimusti tee ristis, kus sõiduauto Mercedes Benz sõitis ristmikul teelt välja. Autojuht oli kaine, inimesed õnnetuses vigastada ei saanud. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

27. veebruaril kella 17.20 paiku juhtus liiklusõnnetus Palamuse vallas Kaarepere külas, kus sõiduauto Volvo 440 kaotas möödasõidul sõiduautost Toyota Carina juhitavuse ning sõitis vastu puud. Inimesed juhtunus vigastada ei saanud. Liiklusõnnetuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Tähelepanelik kodanik teatas

27. veebruaril kella 2.10 ajal teatati, et Jõgeval Roosi tänaval sõidab Renault, mille juht on arvatavasti purjus. Politsei pidas auto kinni ning tuvastas seda juhtinud lubadeta Ainil (1968) alkoholijoobe.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus