Politseikroonika

Vargus

Politseile teatati, et 7. ja 17. jaanuaril on Jõgeva vallas Painkülas ühest korterist varastatud sularaha kokku 725 krooni. Sündmuse asjaolud on selgitamisel.

Politseioperatsioon

14. jaanuaril ajavahemikul kella 13.00-18.00 viidi Jõgevamaal läbi politseioperatsioon, mille eesmärgiks oli turvavarustuse kasutamise kontrollimine. 10 politseinikku kontrollisid antud ajavahemikul kokku 60 sõidukijuhti. Operatsiooni tulemusena avastati üks kohustusliku liikluskindlustuse tegemata jätnud autojuht.

Politsei palub kodanike abi

Lõuna Politseiprefektuuri Jõgeva politseijaoskonna kriminaaltalitus otsib taga teadmata kadunud meest. KALJU SEPA (s 1944) lahkus oma kodust Jõgevamaalt Torma vallast Rääbise külast käesoleva aasta 8. jaanuaril ning ei ole siiani koju tagasi pöördunud. Viimati nähti teda 8. jaanuari õhtul Rääbise küla vahel liikumas.

Tundemärgid: 170 cm pikk, kõhna kehaehitusega, hallisegused juuksed, pruunid silmad, kitsas nägu ning esiletükkivad kõrvad. Mehe riietus ei ole teada. Kui on tarvitanud alkoholi, siis muutub agressiivseks. Dokumente tal kaasas ei ole.

Teateid Kalju Sepa (FOTOL) kohta oodatakse politsei lühinumbril 110 või telefonidel 776 8410; 776 8445.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus